Mortal Kombat'ın rejisöründen Street Fighter 6 paylaşımı geldi

Mortal Kombat’ın rejisöründen Street Fighter 6 paylaşımı geldi

Aralık 3, 2019 0

Video reyin dünyasında artık niş kitlelere hitap eden kavga et oyunları arasında oldukça ehemmiyetli bir konumda bulunan seri Street Fighter, son olarak beşinci oyunuyla geçtiğimiz yıllarda piyasaya çıkmıştı. Bir evvelki dördüncü oyuna mukayeseyle dövüşçü bazlı yapılan mekanik farklılığı, belirli bir kesim oyuncunun tepkisini toplamıştı. Ancak yeniden de oyuncuların karşısına hoş sayılabilecek bir imalle çıkan Capcom‘dan bir müddettir ses seda çıkmıyor. Capcom’un aksine bu kere Mortal Kombat serisinin rejisörü Ed Boon‘dan yeni bir paylaşım geldi. Street Fighter 6‘ya yollama yapan bu paylaşımın bütün olarak neyi ifade ettiği öğrenilmiyor. Bosslogic adlı çizer tarafından ortaya konan görseli paylaşan Ed Boon, çizere “6’ya kadar sayabileceğinden belirlim!” tümcesini kurdu.

Mortal Kombat’ın rejisöründen Street Fighter 6 paylaşımı geldi

I’m SURE YOU CAN kount to 6!@Bosslogic pic.twitter.com/KAdTeBQ1Wo

— Ed Boon @noobde November 6, 2019

Yapılan bu paylaşımın Ed Boon için bir şey ifade edip etmediği tartışılırken, bazı oyuncular Mortal Kombat vs. Street Fighter oyununun yapılacağını düşünüyor. Mortal Kombat 11‘de hoş bir iş ortaya koyan Ed Boon, bakalım yeni jenerasyonda hangi oyunla karşımıza çıkacak? Peki siz yapılan bu paylaşım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts