PUBG Evrensel Championship 2019 Grup Evresi ve Özel Reyin İçi Eşyalar Çok Yakında

PUBG Evrensel Championship 2019 Grup Evresi ve Özel Reyin İçi Eşyalar Çok Yakında

Aralık 3, 2019 0

Bugün PUBG Corporation, bu hafta sonu başlayacak olan PUBG Evrensel Championship PGC hakkındaki ayrıntıları söyledi. Grup Evresi 8-10 Kasım ve Yarı Finaller 15-17 Kasım Manhattan Beach’teki OGN Super Arena’da reelleştirilecek. Büyük Finaller 23-24 Kasım ise Kaliforniya’daki Oakland Arena’da düzenlenecek.

PUBG Evrensel Championship 2019 Grup Evresi ve Özel Reyin İçi Eşyalar Çok Yakında

PC ve konsol oyuncuları, 6-26 Kasım tarihleri arasında coşku verici bir dizi özel reyin içi eşyaları satın alarak PGC coşkusunu yaşayabilecekler. Eşyalar arasında PGC 2019 Elbise Seti, Savaş Seti, M416 Silah Kostümü, Dacia Kostümü ve Victory Dance Emote yer alıyor. Eşya kazancının yarısı katılımcı ekiplere dağıtılacak. %25’i doğrudan 2 Milyon Dolarlık PGC mükâfat havuzuna ilave edilecek, kalan %25 ise PGC Pick’Em Challenge Aktifliği ile ekipler arasında paylaşılacak.

PGC Pick’Em Challenge Aktifliği 6-22 Kasım tarihleri arasında hakikatleşecek ve espor hayranları turnuva kazananlarını doğru varsayım etmeleri gidişatında elit mükâfatlar kazanacaklar. Katılım sağlayan PC oyuncuları, her eşya aldıklarında bir adet reyin içi Ekip Tercih Kuponu sahibi olacaklar. Oyuncular ayrıca rastgele bir genel karşılaşmanın ilk 10’unda tamamlayarak tek bir Ekip Tercih Kuponu kazanabilirler. Kuponlar, kazanan ekibi varsayım etme fırsatı için kullanılabilir ve doğru varsayım edenler, başka hiçbir yerde elde edilemeyen özel bir PGC Silah Kostüm Seti sahibi olacaklar. Bu sette Atatürk Kültür Merkezi, SCAR-L, Mini 14, Kar98k ve Tava kaplamaları yer alıyor. Konsol oyuncularının özel PGC 2019 Silah Kostüm Setine nasıl sahip olabilecekleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen fotoğrafı internet sitesini ziyaret edin.

– Basın Bülteni

Tags: Aksiyon, Blue Hole Studio, First Person Shooter, PC, Playerunknown's Battlegrounds, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts