Mortal Kombat 11'in yeni karakteri açıklandı: Köylü Teyze Returns!

Mortal Kombat 11’in yeni karakteri açıklandı: Köylü Teyze Returns!

Aralık 3, 2019 0

Bu senenin en çok beklenen dövüş oyunlarından bir tanesi olan Mortal Kombat 11‘in dövüşçüleri açıklanmaya devam ediyor. Son olarak Kabal, D’Vorah ve Erron Black‘in (resmi olarak duyurulmadı) ortaya çıkışıyla oyuncuları heyecanlandıran geliştiriciler bu kez yeni bir karakter daha duyurdu. Ancak duyurulan yeni karakterin bir dövüşçü olmadığını belirtelim. Son oyunda bir NPC olarak bulunan Blanche isimli Köylü Teyze’yi tutup rakibe fırlatabiliyorduk. Mortal Kombat oyuncuları arasında fenomen hale gelen Blanche’nin özel bir Brutality hareketi de bulunuyor. Yani kendisinin göründüğü kadar masum olmadığını belirtmekte fayda var.

Mortal Kombat 11’in yeni karakteri belli oldu

Mortal Kombat 11'in yeni karakteri açıklandı: Köylü Teyze Returns!

Diğer bir yandan Blanche‘nin duyurulmasıyla, kendisinin bir önceki bulunduğu dövüş arenasının da oyunda yer alacağını tahmin edebiliriz. Unreal Engine 4 ile geliştirilen Mortal Kombat 11‘in bizlere tam olarak neler sunacağını merak ediyoruz. Injustice 2’de gördüğümüz karakter kişiselleştirme sistemini yeni Mortal Kombat’a da ekleyen yapımcılar, ekran başında uzun saatler geçirmemize sebep olabilir. Umarız yeni oyun, eski ve yeni Mortal Kombat hayranlarının beklentilerini karşılayabilir.

Blance karakterinin Brutality animasyonu


Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts