Apex Legends'a ne zaman yeni karakterler gelecek?

Apex Legends’a ne zaman yeni karakterler gelecek?

Aralık 3, 2019 0

Respawn‘ın geliştirdiği ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends, bir anda oyun dünyasına adeta bomba gibi düştü. Sadece bir gün içinde 1 milyon oyuncuya ulaşan Apex Legends, bir haftanın sonunda ise 10 milyon oyuncuya ulaştı. Anlık oyuncu sayısı 1 milyonu aşan Apex Legends’i oyuncular sevmiş gibi görünüyor. Ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends’da şu anda 6 karakter oynanabilir durumda. Ancak oyuna yeni karakterler ve yeni içerikler, yeni loot box ve silahlar gibi pek çok yeni içerik eklenecek. Respawn, Apex Legends’ta izleyecekleri yol haritasını paylaştı. 

Ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends’a yeni karakterler ne zaman gelecek?

Apex Legends'a ne zaman yeni karakterler gelecek?

Geliştirici firma Respawn, Apex Legends’ta izlenecek olan yol haritasını paylaştı. Apex Legend’ta Fortnite’a benzeyen bir yol haritası izlenecek. Senede 4 sezon olacak. 3 ay aralıklarla Apex Legends’in yeni sezonu başlayacak. Henüz tam tarihler belli olmasa da Mart ayında ilk battle pass  yayınlanacak. Henüz fiyatı açıklanmayan, Mart ayında yayınlanacak Battle Pass sahibi oyuncular özel kozmetiklere erişebilecekler. Temmuz ayında yayınlanacak olan ikinci sezon ile birlikte Apex Legends yeni karakterlerine kavuşacak. 

Tags: Aksiyon, Apex Legends, Electronic Arts, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Respawn Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts