Mortal Kombat 11'in oynanabilir demosu önümüzdeki hafta gelebilir

Mortal Kombat 11’in oynanabilir demosu önümüzdeki hafta gelebilir

Aralık 4, 2019 0

Mortal Kombat 11‘in demosunun önümüzdeki hafta yayımlanacağı iddia edildi. Daha evvel bir reddit kullanıcısıi Mortal Kombat’ın kapak tasarımlarıyla alakalı reddit üzerinden sızıntılar yapmıştı. Paylaşımları doğru çıkan kullanıcı, şimdi de Mortal Kombat 11’in demosunun önümüzdeki hafta yayımlanacağını iddia etti. NetherRealm, yarın Mortal Kombat 11 için bir tanıtım organizasyonu tertip edecek. Yeni Mortal Kombat oyunu ile alakalı bilgilerin paylaşılacağı, şahsiyetlerin tanıtılacağı faallikte demo çıkış tarihi de duyurulabilir. 

Mortal Kombat 11’in demosu ne zaman çıkacak

Mortal Kombat 11 ile alakalı sızan bilgiler arasında, yeni oyunda yer alacak olan Sonya Blade kişiliğini, şanlı UFC dövüşçüsü Ronda Rousey‘in seslendireceği de yer alıyor. 23 Nisan 2019’da yayımlanacak olan Mortal Kombat 11 için yarın bir aktiflik tertip edilecek. Twitch.tv üzerinden de canlı olarak yayınlanacak aktiflik Türkiye Saati İle 21.30‘da başlayacak. Bu faallikte Mortal Kombat 11’in ilk oynanış görüntülerinin paylaşılacağı, oyunda yer alan şahsiyetlerin tanıtılacağı söylendi. NetherRealm’ın geliştirdiği Mortal Kombat 11, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 23 Nisan 2019’da yayımlanacak.   

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts