Monster Hunter World: Iceborne

Monster Hunter World: Iceborne

Aralık 3, 2019 0

Uzak doğudan çıkan oyunlar, oradaki iş gücünün fazlalığından mı, yoksa uzak doğuluların çalışkan olmalarından mıdır bilinmez, detay ve içerik bakımından batıya kıyasla çok daha dolu yapımlar olarak karşımıza çıkıyorlar. Özellikle oyun türü RPG olunca, karşısında yüzlerce saat harcanabilen yapımlar ile karşılaşmak hiç de zor değil. Bu tip oyunlara en güzel örneklerden biri ise, uzun yıllardır Nintendo platformlarında boy gösteren, ancak mevcut nesil ile birlikte hem PC, hem de konsollar için yayınlanan Monster Hunter World oldu.

Monster Hunter World: Iceborne

İçerisinde arkadaşlarımız ile birlikte çeşit çeşit canavar avına çıktığımız, mekanikleri ile tok bir oynanış sunan ve RPG elementleri, binbir çeşit ekipmanı olsun, inanılmaz bir içerik yoğunluğuna sahip olan yapım yeni ek paketler ile de içeriğini güncellemeye devam ediyor. Bugün ise Monster Hunter World’un en yeni ek paketi Iceborne’u inceleyeceğiz. 

Hali hazırda oyun içerisinde birbirinden farklı bölgelere sahip olan Monster Hunter World’e, Iceborne ek paketi ile birlikte yeni bir bölge ekleniyor. Hoarfrost Reach adı verilen yeni bölge, ek paketin adından da anlaşılabileceği üzere karlar ile kaplı, soğuk bir iklime sahip. Kendi endemik türlerine de sahip olan Hoardfrost Reach içerisinde irili ufaklı birçok farklı yeni canavar da avlanmak için bizleri bekliyor. Hoardfrost Reach’te karşılaşacağımız canavar türleri tıpkı ana oyunda olduğu gibi büyük ve küçük canavarlar olarak ikiye ayrılmış durumda. Bölgedeki küçük canavarların isimleri: Cortos, Popo, Wulg, Anteka, Boaboa iken, bizleri çok daha büyük bir mücadeleye sokacak olan büyük canavarların isimleri: Banbaro,Barioth, Beotodus, Fulgur Anjanath, Shrieking Legiana, Legiana, Tigrex, Velkhana, Savage Deviljho olarak karşımıza çıkıyor.

Tags: Aksiyon, Capcom, Macera, Monster Hunter World, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts