Monster Hunter World, Iceborne genişleme paketi duyuruldu!

Monster Hunter World, Iceborne genişleme paketi duyuruldu!

Aralık 3, 2019 0

Geçtiğimiz yıl Ocak ayında çıkan ve satış anlamında Capcom‘un, oynanış anlamında ise oyuncuların yüzünü güldürmeyi başaran Monster Hunter World için geçtiğimiz dakikalarda büyük bir genişleme paketi duyuruldu. Iceborne isimli bu genişleme paketi tabi ki tonla içerikle birlikte oyuna yepyeni canavarlar da ekleyecek.

Monster Hunter World: Iceberg isimli genişleme paketi duyuruldu

Playstation tarafından yapılan State of Play etkinliğinde duyurulan bu genişleme paketi 9 Eylül’de PS4 ve Xbox One için çıkacak. Genişleme paketinin PC sürümünün ise daha sonrasında, yine sonbahar aylarına yetiştirileceği belirtilmiş. Iceborne için yayınlanan oynanış videosuna baktığımızda ise tabi ki adından da anlaşılabileceği gibi kar temasının hakim olduğunu görüyoruz. Daha önce gördüğümüz bazı canavalar dışında yeni mekan ve canavarları oyuna ekleyecek olan bu genişleme paketinde efsanevi ejderha olarak da geçen Velkhana da dikkat çekiyor.

Genişleme paketinin odağına oturtulan kar teması ile birlikte köpek balığına benzer yaratıkların da oyun alanına akın edeceğini görüyoruz. Monster Hunter World Iceborne genişleme paketi için yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.