Modern Warfare'ın konsollarda ne kadar yer kaplayacağı belli oldu

Modern Warfare’ın konsollarda ne kadar yer kaplayacağı belli oldu

Aralık 3, 2019 0

Activision‘ın efsaneleşmiş FPS serisi Call of Duty, bu kez karşımıza Modern Warfare ile çıkacak. Bir önceki Modern Warfare oyununu reboot eden geliştiriciler, aynı zamanda oynanış anlamında da köklü değişikliklere imza atmış durumda. PC platformunun yanı sıra konsol platformuna da çıkacak olan Call of Duty: Modern Warfare‘ın konsollarda kaplayacağı boyut belli oldu. Açıklanan bilgiye göre oyun PS4‘te 60 GB‘lık bir alan kaplayacak. PS Store üzerinden edinilen bu bilgi sonrasında konsol sahipleri, şimdiden oyun için yer açmaya başlamıştır. Diğer FPS oyunlarına nazaran yüksek boyutuyla oyuncuları şaşırtan Call of Duty: Modern Warfare, bakalım içerik anlamında oyuncuları memnun edecek mi?

Modern Warfare’ın konsollarda ne kadar yer kaplayacağı belli oldu

Hikaye modunu tekrar seriye geri getiren Activision, hikaye anlatımında güçlü sahneler gösterebilir. Bölümler halinde yayınlanacak olan hikaye, yine sinematik aksiyon temelleri üzerine oturtulmuş durumda. Eski karakterlerin de tekrar karşımıza çıkacağını düşünen oyuncular, ayrıca çevrimiçi modlar için de heyecanlı. Son olarak PS4‘te 60 GB‘lık bir yer kaplayan oyun, Xbox One platformunda da buna benzer bir alan kaplayacaktır.

Tags: Activision, Aksiyon, Call of Duty: Modern Warfare, First Person Shooter, Infinity Ward, Macera, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts