Microsoft Office, Android için beklenen özelliğe kavuştu!

Mayıs 26, 2021 0

Karanlık mod her geçen gün daha da trend hale gelmeye başladı. Son birkaç yılın tahminen de en uygun gelişmelerinden olan bu özellik, genel manada kullanıcının; telefon, tablet ya da bilgisayarla ilgilenirken göz sıhhatini müdafaaya odaklanıyor. Uygulama geliştiricileri de sistem genelinde sunulan bu özelliğe ayak uydurmak için birtakım güncellemeler yapıyorlar. İşte artık beklenen bu güncelleme Microsoft Office Android kullanıcıları içinde geldi.

Uzun müddettir karanlık modun Microsoft Office için gelmesini talep eden şahıslar, artık merakla beklenen bu özelliği kullanabilirler. Şirket, yeni güncellemesiyle birlikte Office uygulamasını nihayet beklenen özelliğe kavuşturdu.

Android için Microsoft Office karanlık mod çıktı

Micrososft Office’in Android için yeni sürümü; gri ve siyah kenarlıklarla çevrili güzel bir karanlık mod tecrübesi sunuyor. Kullanıcıların bu modu aktifleştirmesi içinde önlerinde iki seçenek bulunuyor. Birincisi aygıt ayarları olan, yani sistemin moduna nazaran değişen tema. İkincisi ise uygulama ile gelen ve gereksinime nazaran açılıp kapatılabilen bir temadır.


Android sistemine sahip Office kullanıcıları, artık karanlık modu uygulama üzerinde deneyimleyebilir.

Microsoft’un Android sürümündeki Office uygulaması için sunulan karanlık mod özelliğini, Google Play Store üzerinden en son sürüme güncelleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Siyah rengi göze daha güzel gelen bir tonla geliştiren şirket, tasarım konusunda uygulama âlâ bir tecrübe kazandırdı. Tıpkı vakitte uygulama içerisindeki metinlerde de hiçbir karışıklık olmuyor. Yani dokümanlar ya da öbür metinleri beyaz bir renkte görürken, art planda ise yeni karanlık modu deneyimleyebilirsiniz.

Tags: Gün, İçi̇n, Karanlık Mod, uygulama Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts