Metal Gear Solid filminin yönetmeni, sanat tasarımları yayınladı

Metal Gear Solid filminin yönetmeni, sanat tasarımları yayınladı

Aralık 4, 2019 0

Metal Gear Solid serisi geçtiğimiz günlerde 31. yaşını kutladı. Metal Gear Solid filmi için adı geçen yönetmen Jordan Vogt-Roberts, Metal Gear Solid serinisin 31. yaşını Twitter üzerinden paylaştığı Metal Gear Solid görselleriyle kutladı.

Metal Gear Solid’in yönetmeniniden MGS görselleri

Hideo Kojima, Metal Gear Solid filmini duyurduğunda sene 2006’ydı o günden bu güne kadar zaman zaman Metal Gear Solid filmi geliyor! haberleri gündeme gelse de aradan geçen sene boyunca yapımına başlandı, oyuncu kadrosu belli oldu denen Metal Gear Solid filmi bir türlü gelemedi. Ancak 2015 yılında Kojima’nın da yakın arkadaşı olan Kong: Skull Island‘ın yönetmeni olan Jordan Vogt-Roberts’ın Metal Gear Solid filminin yönetmeni olacağı açıklandı. Sık sık sosyal medyadan Hideo Kojima ile olan fotoğraflarını da paylaşan ve Kojima’nın yakın arkadaşı olan Roberts, twitter üzerinden yayınladığı görsellerle serinin 31. yaşını kutladı. Vogt-Rpberts büyük bir Metal Gear hayranı olarak biliniyor. Henüz olası bir Metal Gear Soli filminden ses seda çıkmadı ancak. Jordan Vogt Roberts’ın seriye tutkuyla bağlı olduğunu söyleyebiliriz.

Metal Gear Solid filminin yönetmeni, sanat tasarımları yayınladı

Metal Gear Solid filminin yönetmeni, sanat tasarımları yayınladıMetal Gear Solid filminin yönetmeni, sanat tasarımları yayınladı

Tags: Konami, Macera, Metal Gear Solid, PC Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts