Mest Edecek: Xiaomi, Yeni Uslu Telefon Çabuksu 'Civi'nin Tasarımını Gösterdi [Video]

Mest Edecek: Xiaomi, Yeni Uslu Telefon Çabuksu ‘Civi’nin Tasarımını Gösterdi [Video]

Eylül 23, 2021 0

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, Xiaomi’nin yeni bir uslu telefon çabuksu üzerinde çalıştığını ve bu uslu telefon serisinin adının “Civi” olacağından bahsetmiştik. Firma tarafından yapılan açıklamalarda, bu uslu telefon serisinin ilk mahsulünün 27 Eylül‘de tertip edilecek bir faallikte duyurulacağı ifade ediliyordu. Xiaomi hayranlarının geri sayımı sürerken, mevzuyla alakalı dikkat toplayan bir büyüme yaşandı.

27 Eylül’ü beklemek istemeyen Xiaomi, Civi çabuksu uslu telefonları için bir tanıtım videosu yayınladı. Bu tanıtım videosunda yanaşmakta olan telefonunu sarihçe gösteren firma, Civi’nin özellikle de tasarıma odaklanacağını gözler önüne sermiş oldu. Çünkü tanıtım videosu, Civi serisindeki ilk uslu telefonun tasarımıyla sanki mest edeceğini ortaya koyuyor.

Xiaomi’den bir de tanıtım posteri geldi

Xiaomi

Xiaomi’nin Civi çabuksu için hazırladığı tanıtım videosu, yanaşan telefonun üçlü kamera montajına sahip olacağını gösteriyor. Ayrıca telefonun kısmen kavisli ekranı da tanıtım videosunda kendisini gösteriyor. Metal bir çerçevesi bulunan telefonun arka kapağı sahip olduğu tasarım ile oldukça dikkat topluyor. Sarih konuşmak gerekirse aygıtın genel tasarımı, buram buram premium havası veriyor.

Xiaomi’nin Civi serisinde nasıl bir ekipman özelliği seçim edeceği henüz öğrenilmiyor. Ancak daha evvel ortaya çıkan bilgiler, bu uslu telefon serisinin orta segmentin üst kısımlarına yerleşebileceğini düşündürüyor. 27 Eylül’de tertip edilecek aktiflik, Xiaomi’nin Civi ile neler sunacağını kavramamıza takviyeci olacak.

Xiaomi Civi çabuksu için hazırlanan tanıtım videosu

Tags: Civi'nin Tasarımını Gösterdi [Video], Xiaomi Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts