Merakla beklenen Anthem'a gelecek DLC'ler oyuncu dostu olacak

Merakla beklenen Anthem’a gelecek DLC’ler oyuncu dostu olacak

Aralık 4, 2019 0

Geride bıraktığımız E3 fuarlarında ön plana çıkan yeni nesil açık dünya rol yapma oyunu Anthem ilgi çekici bilgiler gelmeye devam ediyor. PAX West 2018 fuarında oyun hakkında açıklamalar yapan Bioware geliştiricileri, hikaye odaklı indirilebilir içeriklerin ücretsiz olacağını belirtti. Diğer oyunlar gibi (muhtemelen Destiny serisini örnek gösteriyorlar) oyuncuları DLC’ler ile ikiye bölmek istemediklerini belirten geliştiriciler, her oyuncunun yeni deneyimleri aynı anda yaşaması gerektiğine inanıyor.

Anthem’ın DLC’leri nasıl olacak?

Oyunda eşya kutusu olmayacağının altını çizen geliştiriciler, tüm kozmetik öğelerinin oyun içi başarımlarla açılacağını söylediler. İsteğe bağlı olarak bazı kozmetik ürünlerin ise gerçek parayla da açılabileceğini belirtildi.

Oyun sonu içeriği olarak raidler, 4 kişilik görevler ve kuşatma görevlerinin oyuncuları karşılaşacağını belirten Bioware, bakalım oyuncuları memnun edebilecek mi? Hikayenin tek kişilik olarak oynanabileceğini söyleyen yapımcı ekip, Anthem’ı aynı zamanda yeni nesil Mass Effect olarak tanımlıyor. Umarız EA Games, oyuncuları kendinden soğutan yaptırımlarıyla Anthem’ın içeriklerini ilerleyen dönemlerde değiştirmez. Destiny serisine benzetilen yapım, satış anlamında başarılı olacak mı? Merak ediyoruz.

Tags: Anthem, BioWare, Electronic Arts, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts