M&B II: Bannerlord Kalradya ansiklopedisi işimizi kolaylaştıracak

M&B II: Bannerlord Kalradya ansiklopedisi işimizi kolaylaştıracak

Aralık 4, 2019 0

Mount&Blade II: Bannerlord‘da Kalradya ansiklopedisi gelişmiş şekliyle karşımıza çıkacak. Bilenler bilir M&B Warband‘de, Krallıkların şehirlerin toplulukların listelendiği ve bu krallıklarla şehirlerle ülkelerle ya da yöneticilerle ilgili bilgilerin anlatıldığı bir ansiklopedi kısmı bulunurdu.

Mount&Blade II: Bannerlord’da Kalradya ansiklopedisi işimizi kolaylaştıracak

M&B II: Bannerlord Kalradya ansiklopedisi işimizi kolaylaştıracak

Çok kullanışlı olmayan bu ansiklopedi bölümünün, oyuncular açısından kullanıcı dostu olduğunu söyleyemeyiz. M&B 2: Bannerlord‘da bu Kalradya ansiklopedisi bölümü gelişmiş şekliyle karşımıza çıkacak. Yapımcı firma Taleworlds bu gelişmelerle ilgi şu açıklamayı yaptı;

“Bannerlord’da bu ekranları daha fazla geliştirerek oyuncuların etkileşimlerini daha keyifli hale getirmemiz gerektiğini farkettik. Bu doğrultuda yaptığımız ilk iyileştirmelerden biri arama özelliğini eklemek oldu. Warband’de bir liste dolusu karakteri baştan sona aramak yorucu bir işti fakat yine de yapılabilirdi. Ancak Bannerlord’da belirli bir kişiyi bulmak için tüm karakter listesini baştan aşağı inceleyerek bakmak, oldukça fazla karakter sayısı olmasından dolayı, son derece sinir bozucu olabilirdi. Aynı şekilde Bannerlord’da yüzlerce yerleşim yeri olduğundan (Warband’de olanın neredeyse iki katından fazla) belirli bir tanesini bulmak için imleci kaydırmak usandırıcı olabilirdi. Bu konuda size yardımcı olabilmek adına arayacağınız kelimenin tam olarak nasıl yazıldığından emin olamadığınızda, arama işlevi sizin için otomatik tamamlama önerileri de içeriyor olacak.” 

Tags: Aksiyon, Mount & Blade II: Bannerlord, PC, PlayStation 4, Strateji, Tale Worlds, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts