Marvel Future Fight için yeni güncelleme geldi

Mayıs 29, 2021 0

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Netmarble firmasının üstlendiği aksiyon ve rol yapma oyunu Marvel Future Fight için yeni bir güncelleme yayınlandı. Black Order ismindeki bu yama yeni üniformaları, karakter dengelemelerini ve çeşitli aygıt iyileştirmelerini içeriyor.

Marvel Future Fight Black Order güncelleme ayrıntıları

Taşınabilir aygıtlara özel olarak çıkartılan oyun iOS ve Android sistemlerinde meselesiz bir biçimde oynanabiliyor. Periyot devir getirdiği güncelleme ile geliştirici grup oyuncuları etkin tutmak istiyor. Yeni getirdiği yama bu vakte kadar çıkartılmış en büyük yamalardan biri olarak nitelendiriliyor.

Yeni güncelleme ile Supergiant, Corvus Glaive, Proxima Midnight ve Black Dwarf karakterlerine yeni yetenekler ve üniformalar eklendi. Goliath, Killmonger, Supergiant, Ulysses, Klaue, Whiplash ve Yellowjacket karakterleri de artık 70. düzeye kadar yükseltilebilir.

Vazife sisteminde birtakım değişiklikler yapıldı. Oyun içerisinde yer alan ve öğeleri yükseltebileceğiniz SHIELD Lab. ise yenilendi. Ayrıyeten World Boss Supergiant kısmındaki savaşlara Ultimate zorluk derecesi ekendi.

Öykü Modu‘nda da birçok değişiklik yapıldı. Artık Olağan Mod aracılığıyla kahraman EXP (Tecrübe puanı) elde edebilirsiniz. Ayrıyeten Hikaye Kesimleri satmak için yeni eklenen fonksiyonu kullanabilirsiniz.

Güncellemeden sonra yeni bir Future Pass dönemi başlayacak. Bu dönem çeşitli mükafatlar ve özel simgeleri içerecek. Future Pass satın aldığınız anda faal hale gelecek ve iptal etmek istediğinizde geri iadesi yapılmayacak. Ayrıyeten dönemdeki mükafatları süratlice almak için Legendary ve Mythic Future Pass paketleri sadece biletin satın alındığı dönem boyunca geçerli olacak.

Son olarak oyun içerisinde yer alan ve en çok şikayet edilen Haftalık İttifak Uğraşları mükafatını alamama sorunu da yeni güncelleme ile düzeltildi.

Tags: Future, güncelleme, oyun, yeni Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts