Müessesesel Zihin Doruksi İstanbul'da

Müessesesel Zihin Doruksi İstanbul’da

Aralık 5, 2019 0

Bilişim Otoriteleri, pazarlama guruları ve 1000’e yakım BT profesyoneli 26-29 Nisan tarihleri arasında tertip edilecek “Müessesesel Zihin Doruksi”nde buluşacak

Teradata, ananesel olarak hakikatleştirdiği bilişim doruğunun 14.sünü bu yıl İstanbul’da Cevahir Kurultay Merkezi’nde tertip ediyor. Aktiflik 26- 29 Nisan tarihleri arasında dünyanın her yerinden 1000’e yakın profesyonelin tarafından takip edilecek.

Faallikte, geleceğin teknolojisi alanında otoritelerden biri olarak kabul gören John Kao, üst üste 3 kere Avrupa Şampiyonluğu ‘Altın Pabuç’ mükâfatını kazanan, görme manili futbolcu David Clarke, Beynelmilel İş Mektebi INSEAD İş ve teknoloji Profesörü ve Dış İlişkiler Başkanı Soumitra Dutta ve doruk müddetince tecrübelerini paylaşacak olan eBay, Nokia, Migros gibi iş dünyasının ehemmiyetli müesseselerinin temsilcileri bulunacak.

The Enterprise Intelligence” Müessesesel Zihin Doruksi’nde eBay, HSBC, Nokia, Vodafone, Lufthansa gibi Teradata alıcılarının ve Teradata’nın üst seviye idareyicileri ve uzman danışmanları bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Katılımcılar alaka alanları ve sektörleri yönünde istedikleri seanslara katılarak kendi programlarını tanımlayabilecek, konuşmacılarla birebir tanışıp konuşma fırsatı tutacaklar.

Doruk müddetince yapılacak sunumlardan kimileri:

Bilişim dünyasının en büyük sistem sponsorlarından SAS’in Başkan Vekili ve Teknoloji Şefi Keith Collins, HSBC Müessesesel Tahlil Departmanı İdareyicisi Uttiyo Dasgupta, INSEAD İş & Teknoloji Profesörü ve Dış ilişkiler Başkanı Soumitra Dutta, The Economist mecmuasının “Mr. Creativity” seçtiği, geleceğin teknolojisi alanında otoritelerden biri olarak kabul görülen John Kao, Üst üste 3 kere Avrupa Şampiyonluğu ‘Altın Pabuç’ mükâfatı kazanan, 2008’de Beynelmilel Manililer Atletizm Olimpiyat Oyunları’nda Büyük Britanya ekibinin azası ve Clydesdale Bankası’nın kıdemli pay ortağı, görme manili futbolcu David Clarke, Teradata İşletmeyi ve Teradata Liderlik Ekibi Avrupa, Orta Doğu ve Afrika EMEA bölge başkanı Herman Wimmer, Teradata İşletmeyi’nin Teknoloji İdaresinden mesul Genel Müdür Dayanakçısı Stephen Brobst.

Tags: Güncel Teknoloji Haberleri, Kurumsal Zeka Zirvesi İstanbul'da, Teknoloji Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts