Kingdom Come: Deliverance'ın bu modu oyunu TPS oynattırıyor

Kingdom Come: Deliverance’ın bu modu oyunu TPS oynattırıyor

Aralık 4, 2019 0

13 Şubat tarihinde oyuncuların karşısına çıkan aksiyon RYO oyunu Kingdom Come: Deliverance, sahip olduğu FPS dinamikleri sayesinde oyuncuları kendine sevdirmişti. Bir demircinin oğlunu yönettiğimiz oyunda, derin RYO öğeleri sayesinde oyuna yüzlerce saat gömülebiliyorduk. Şimdi ise oyunu FPS oynamak isteyen oyuncular için Fuse 00 isimli bir mod yapımcısı, oyunu TPS oynamamıza imkan sağlayan bir geliştirdi.

Kingdom Come: Deliverance için TPS modu yayınlandı

Ancak geliştirici bu modun sadece klavye fare destekli olduğunu belirtiyor. Yani oyunu PC’de kontrolcü ile oynuyorsanız, kontrolcüyü bir kenara bırakmanızı öneriyoruz. Tüm bunların yanında modun animasyon hatalarına da yol açabileceğini belirtelim. Resmi bir mod olmayan TPS modunda ayrıca okçuluğun da çalışmadığını belirtelim. Eğer oyunu bitirmiş ve bu gibi özelliklerden feragat edecekseniz bu modu indirebilirsiniz. Aksi taktirde oyuna yeni başlıyorsanız oyunun tüm özelliklerini denemeniz için FPS modunda maceranıza başlamanızı öneriyoruz.

Son olarak modun kurulumu biraz karışık olduğundan, kayıt dosyanızın yedeğini almayı unutmayın. Yoksa yüzlerce saatinizi harcadığınız oyununuzda bulunan ilerleme bir anda kaybolabilir. Modun ihtiyaç duyduğu araçları buradan ve buradan indirebilirsiniz.