Karşınızda yeni kuşak AirPods! Kayıpsız ses teknolojisi ile donatıldı!

Mayıs 31, 2021 0

Nisan ayının yeni AirPods’ların vakti olacağı düşünülüyordu. Ancak Apple’ın “Spring Loaded” isimli aktifliği her şeyin önüne geçmişti. Artık ise AirPods 3, AirPods Pro gibisi bir dizaynla karşımıza çıktı.

Bir Bloomberg raporuna nazaran, AirPods (2. Nesil) halefi katiyen 2021 sürümüne yanlışsız ilerliyor. Yeni AirPods, mevcut AirPods Pro’nunkine benzeri geliştirilmiş bir ergonomik dizayna sahip olacak. Sıkıştırma fonksiyonuna sahip daha kısa gövdeler görmeyi umuyoruz.

AirPods Pro kelam konusu olduğunda, 2022’den evvel çıkmaları bekleniyor. AirPods Pro’nun (2. Nesil) bu yıl piyasaya sürülmesi planlandı, lakin bu olmadı. Apple, AirPods Pro’nun yakın vakitte sızdırılan Beats Buds kulaklıklara emsal daha küçük bir sürümünü test ettiği için tasarım şu anda tam olarak bilinmiyor.

Kulaklıklarda yeni tasarım kelam konusu!

Bu tasarım gövdeyi ortadan kaldıracak. Hareket sensörlerinin de fitness takibine dikkat edilerek güncellendiği söyleniyor. Ne yazık ki gerçek çıkış tarihleri ​​söz konusu olduğunda, şimdi hiçbir şey onaylanmadı.

Tek mantıklı iddia, WWDC – Apple’ın yazılım odaklı yıllık aktifliğinin çok yakında, 7 Haziran’da gerçekleşeceği istikametinde.

Bu nedenle, Apple’ın uzun vakittir beklenen AirPods’ları ve bir müddettir söylentileri dolaşan öteki donanımları (14 ve 16 inç MacBook Pro modelleri) piyasaya sürmeye karar vermesi şaşırtmaz. Apple’ın aktiflik için kimi teaser manzaralarında, AirPods’ları takan ve MacBook dizüstü bilgisayarlara bakan memojiler yer alıyor.

Tüm bunlar, Apple’ın gelecekteki aygıtlarda Kayıpsız Ses takviyesi için yaptığı son duyuruyla hoş bir formda temaslıdır. Bildiğimiz üzere, Bluetooth, ister bir çift AirPods ister bir HomePod olsun, kablosuz aygıtlarda kayıpsız Ses transferine müsaade vermiyor. Bu nedenle, Apple’ın bir süreksiz tahlil üzerinde çalışıyor olması gerekli.

Söylentiler, Bluetooth üzerinden bağlanacak lakin akışı AirPlay aracılığıyla sürdürecek olan AirPlay dayanaklı Kayıpsız Ses’e işaret ediyor. Lakin bildiğimiz üzere mevcut AirPods modelleri Bluetooth’u hiç desteklemiyor, yani irtibat kuramıyorlar.

Bu nedenle, Apple aygıtlara Kayıpsız Ses verecekse, yeni AirPods’ları Bluetooth ile donatması gerekecek. Bunun olup olmayacağını ve tüm yeni AirPod’lar için mi yoksa yalnızca daha kıymetli Pro ve Max modelleri için mi geçerli olacağını şimdi bilmiyoruz.

Tags: Ai̇rpods, Apple'ın, İçi̇n, tasarım, yeni Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts