İşte en süratli Asus telefonlar! Bu telefonlar amiral gemisi katili!

Haziran 28, 2021 0

Akıllı telefon aleminde emsalsiz RAM kapasiteleri ile dikkat çeken, adeta dizüstü bilgisayarlar ile yarışan en yeterli Asus telefon modellerini sizler için listeledik!

Her ay sizlerle paylaşmaya devam ettiğimiz en süratli telefonlar serimizin bugünkü konuğu olan Asus, sürat konusunda tabir yerinde ise akıllı telefon pazarının hükümdarı. Kral diyorum, zira şu anda satışa sunulan 18 GB RAM ile bilgisayarlarla yarışıyor en yüksek RAM’a sahip, rakipsiz tek marka Asus.

Teknolojik olan her eser süratle gelişiyor, değişiyor, her eser bir evvelki eserden daha çağdaş, daha güçlü, daha kullanışlı, daha verimli bir hal alıyor. Eimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarımız ise buna en hoş örnek…

Cep telefonlarımız, artık bilgisayarlarla yarışır donanımlara sahip modeller mevcut. O denli ki; hali hazırda satışa sunulan ve bilgisayarlarda kullanılandan daha yüksek RAM‘a sahip, 512 GB depolama alanına sahip, 10000 mAh batarya kapasitesine sahip, 108 MP kamera çözünürlüğüne sahip telefon modelleri mevcut. Hatta o denli ki; 18 GB RAM‘a sahip Asus ROG Phone 5 Ultimate modelinin en yakın rakibi 18 GB RAM ile tekrar Asus’a ilişkin bir model olan ROG Phone 3 olarak karşımıza çıkıyor.

Kelamı daha fazla uzatmadan, artık de en yüksek RAM kapasitesine sahip Asus telefon modellerinin yer aldığı listemizi inceleyelim.

İşte en süratli Asus telefonlar!

Asus ZenFone AR

Bellek (RAM): 8 GB

Asus ZenFone AR

Ekran Boyutu:
5.7 İnç

Dahili Depolama:
128 GB

Batarya Kapasitesi:
3300 mAh

Sınır Sayısı:
Çift Çizgi

Süratli Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Dayanağı:
Var

Asus ROG Phone 3 Strix Edition

Bellek (RAM): 12 GB

Tags: Asus, Hız, Model, Ram, telefon Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts