IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles

IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles

Aralık 4, 2019 0

Gerek havada, gerekse karada çok sert geçen bir savaş olmuş 2.Dünya Savaşı. Her ne kadar tarih kitapları savaşın acı hakikatlerini bize yaşatamıyor olsa da, günümüzün tüm nimetlerinden faydalanan oyunlar sayesinde savaşın hakikat suratını görebilmemiz olası oluyor. Askerlerin savaşta sürüklediği cinsli güçlükleri Medal of Honor oyunlarında gördük. Peki ya kaptanlar? Askerler karada savaşırken onların neler yaptığını öğreniyor muyduk? Kaptanların savaş sırasında başına gelenleri, kullandıkları uçakları, bombaladıkları ve çatıştıkları yerleri, peşine düşman uçağı takılınca dinlediği fobi ve coşkuyu çok asılcı bir şekilde anlatan bir reyin var mıydı? Evet, ve ismi de IL-2 Sturmovik. 2. Dünya Savaşı sırasında göklerde hakikatleşen çatışmaları bire bir canlandırabildiğiniz eşsiz bir reyindi o. Şimdi ise Forgotten Battles isimli yeni genişletme kutuyu ile sema savaşlarını çok daha kapsamlı bir şekilde yaşamamıza imkân sağlıyor.

Seçenekler:

IL-2 Sturmovik Microsoft Combat Flight acelesi

Forgotten Battles, IL-2 Sturmovik için hazırlanmış ve oldukça geniş içeriğe sahip olan bir ek kutu. Olağanda genişletme kolileri oyunun üzerine kurulur ancak FB Fenerbahçe değil ha, forgotten battles stand-alone bir eser. Başka Bir Deyişle IL-2 Sturmovik olmadan da oynanabiliyor. Reyin stand-alone olduğu için 2 CD’den oluşuyor. Installation’ı gayet zahmetsiz olan FB’ı , çok kısa bir vakitte kurup oynamaya hazır bir hale getirebilirsiniz. FB, her ne kadar stand-alone bir reyin olsa bile ek kutu olduğu için oyunun mevzusunda hiçbir farklılık yapmıyor. İlk oyunda olduğu gibi 2. Dünya Savaşı sırasında hakikatleşen uçak savaşlarını canlandırıyoruz. Kolinin bize taahhüt ettiği özelliklere kısaca bakacak olursak;

20 single, 10 multiplayer olmak üzere 30 yeni vazife. 5 yeni harita. IL-2 Sturmovik ve Forgotten Battles haritalarında çalışan dinç misyonlar. 30 adet kullanılabilir yeni uçak. 23 adet suni zihnin kullanabileceği yeni uçak. Yeni kara üniteleri ve vasıtalar, ayrıca yeni 3 ebatlı bina modelleri. Rütbe ve mükâfat sistemi. Single oyunlarda kendi skinlerinizi seçebilme ihtimali. Verim vazife yaratan Campaign Generator. Geliştirilmiş uçuş dinci. Daha asılcı bir suni zekâ. Yeni motor hakimiyetleri. Çift motorlu uçaklarda birbirinden ayrı hakimiyetler, kimi bombardıman uçağında yangın söndürme ihtimali vs. Spot lambalar ve barikat balonları. Yeni gemiler. 32 şahsa kadar multiplayer reyin takviyeyi Yeni track Recorder ve Player sistemi.

Tags: il-2 sturmovik forgotten battles, PC, Simülasyon Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts