HyperX seti ödüllü PUBG yarışması canlı yayın ile sona erdi

HyperX seti ödüllü PUBG yarışması canlı yayın ile sona erdi

Aralık 4, 2019 0

Ekip olarak HyperX sponsorluğunda Pubg oynamaya başladığımız videoların 4. ve son bölümünü geçtiğimiz günlerde yayınlamıştık. Daha sonrasında ise ilk videodan itibaren ve sosyal medya hesaplarımızdan da duyurduğumuz gibi bir canlı yayın ile HyperX oyuncu seti hediyesini kazanan takipçimizi belirledik.

HyperX ödüllü PUBG yarışması sona erdi

Facebook hesabımız üzerinden gerçekleştirdiğimiz canlı yayında öncelikle ekip olarak bir oyun PUBG oynadık ve daha sonrasında ise çekilişe geçtik. Yayınladığımız 4 farklı videodaki şifreleri bize canlı yayın sırasında gönderen takipçilerimiz arasından yaptığımız canlı çekiliş ile Gizem Garipoğlu bizden HyperX oyuncu seti kazanmayı başardı. Bu oyuncu seti içerisinde HyperX Alloy FPS Klavye, HyperX Cloud Alpha Kulaklık, HyperX Pulsefire FPS Fare ve Hyper X Fury S Mousepad ürünleri yer alıyor. 

Yarışmaya katılan tüm takipçilerimize teşekkür ediyor ve kazanan arkadaşımızın da bu ürünleri güle güle kullanmasını temenni ediyoruz. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu canlı yayının tekrarına aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz. Ayrıca HyperX’in Youtube ve Facebook sosyal medya hesaplarını beğenerek hem farklı yarışmalara göz atabilirsiniz. önümüzdeki günlerde farklı yarışmalarda görüşmek üzere!