Huawei P50’nin Tanıtım Tarihi Açığa Çıktı

Mayıs 31, 2021 0

Akıllı telefon bölümünün değerli sızıntı kaynaklarından bir tanesi olan “Ice Universe“, Çinli teknoloji devi Huawei ile ilgili bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımda şirketin P50 serisine ilişkin olduğu düşünülen bir tanıtım afişi paylaşan sızıntı kaynağı, yaptığı bu paylaşımla telefonun çıkış tarihini de paylaşmış oldu.

2 Haziran, Huawei için epey kıymetli bir tarih. Çünkü şirket, bu tarihte düzenleyeceği bir aktiflikte Watch 3 ile MatePad Pro 2’yi tanıtacak. Lakin Ice Universe tarafından yapılan paylaşım, aktifliğin sırf bu iki eserle hudutlu olmayacağını gözler önüne seriyor. Ice Universe’ün paylaşımına nazaran Huawei, P50 isimli amiral gemisi ailesini de bu aktiflik kapsamında duyuracak.

Huawei’nin sızdırılan P50 tanıtım afişi

Huawei’nin yaklaşan amiral gemisiyle ilgili daha evvel ortaya çıkan bilgiler, bu telefonun devasa bir kamera kurulumuyla geleceğini gözler önüne sermişti. Savlara nazaran bu akıllı telefon, Sony’nin 1 inç büyüklüğündeki IMX800 sensörle gelecek ve bu yüzden de iki farklı dairesel yapıda kamera kurulumuna sahip olacak. İşte bu kamera suramı, sızdırılan tanıtım afişinde de kendini göstermiş üzere duruyor.

Bu ortada, Huawei P50 ailesi, şirket için büyük bir dönüm noktası olabilir. Çünkü beklentiler, bu telefonun Android yerine HarmonyOS işletim sistemiyle geleceği istikametinde. Lakin bu noktada da katılaşmış bir şey bulunmuyor. 2 Haziran, Huawei ve akıllı telefon kesimi için çok büyük olaylara hamile ve o gün geldiğinde neler olacağını, daima birlikte göreceğiz.

Tags: Huawei, Paylaşım, telefon Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts