HP Yeni Laptop ENVY Serisini Tanıttı

HP Yeni Laptop ENVY Serisini Tanıttı

Aralık 7, 2019 0

Bilgisayar ve bileşenleri üreticisi HP, yeni dizüstü ailesi ENVY serisini tanıttı

Yeni HP Envy 13 modeli sınıfındaki en parlak ekrana sahip. Envy 15 modeliyse firmanın en süratli dizüstü bilgisayar modeli.

HP Envy 13 modelinin sahip olduğu HP Radiance ekranı değişik dizüstü bilgisayar ekranlarına göre iki kat daha fazla parlak ve sıradışı bir video ve resim deneyimi sunuyor. Değişik dizüstü bilgisayarlardaki yüzde 45-60 oranına kıyasla yüzde 82 oranında renk gamutu sayesinde resimler daha canlı gözüküyor. Ayrıca 8 milisaniyelik tepki zamanıyla filmler, televizyon yayından farksız bir halde izlenebiliyor.

Envy 13 modelinin değişik teçhizat özellikleri arasında ATI Mobility Radeon HD 4330 ekran kartı ve Intel Core 2 Duo harekâtçı, VGA Webcam ve muhtelif statik disk ve RAM alternatifleri bulunuyor.

HP Envy 15 ise Intel Core i7 harekâtçı üzerinden çalışırken DDR3 tipi 16 GB’a kadar RAM alternatifleri sunuyor. Envy 15’in üzerinde ayrıca ATI Mobilty Radeon HD 4830 grafik kartı, yüksek çözünürlüklü LED ekran, gece görüşlü VGA Webcam ve SSD RAID-0 alternatifi bulunuyor.

HP Envy 13 ve 15 modellerinin ABD’de 18 Ekim’de satışa sunulması bekleniyor. Maliyetlerinin ise sırasıyla 1699 dolar ve 1799 dolar olacak

Yaftalar : HP

Tags: Güncel Teknoloji Haberleri, HP Yeni Laptop ENVY Serisini Tanıttı, Teknoloji Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts