Horizon: Zero Dawn'ın vahşi robotik yaşamından yeni görseller

Horizon: Zero Dawn’ın vahşi robotik yaşamından yeni görseller

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Horizon: Zero Dawn’ın vahşi robotik yaşamından yeni görseller

Oyun gerçekten mükemmel görünüyor Horizon: Zero Dawn'ın vahşi robotik yaşamından yeni görseller Killzone serisi ile tanıdığımız Guerilla Games’in PlayStation 4 için özel olarak geliştirmekte olduğu Horizon: Zero Dawn için bugün yepyeni görseller yayınlandı.

Yeni görseller sayesinde hem grafiklerin eşsiz kalitesi gözler önüne seriliyor, hem de Horizon: Zero Dawn’ın farklı, distopik ve vahşi dünyasına bakma şansını yakalıyoruz. Görünüşe göre oyundaki düşman çeşitliliği bir hayli fazla olacak, zira yayınlanan her fragmanda ve her görselde farklı bir “robotik dinazor” türü ile karşılaşıyoruz.

Ana karakterimizin binekleri ve kullandığı techizatlar da aynı şekilde büyük bir çeşitliliğe sahip. Horizon: Zero Dawn’ın aslen 2016’da çıkması bekleniyordu ancak daha sonra 2017’nin başına ertelendiği için biraz daha beklememiz gerekiyor. Oyun ayrıca PS4 Pro’da 4K destekli olacak ve standart PlayStation 4 modellerinde de tam HDR desteğine sahip olacak. Bu da oyundaki renkleri ve ışıklandırmaları daha gerçekçi bir kademeye getiriyor.
1 Horizon: Zero Dawn'ın vahşi robotik yaşamından yeni görseller 2 Horizon: Zero Dawn'ın vahşi robotik yaşamından yeni görseller 3 Horizon: Zero Dawn'ın vahşi robotik yaşamından yeni görseller 4 Horizon: Zero Dawn'ın vahşi robotik yaşamından yeni görseller 5 Horizon: Zero Dawn'ın vahşi robotik yaşamından yeni görseller 6 Horizon: Zero Dawn'ın vahşi robotik yaşamından yeni görseller 7 Horizon: Zero Dawn'ın vahşi robotik yaşamından yeni görseller #horizon zero dawn #playstation 4 #aksiyon #macera #guerrilla #guerrilla Yorumlar 2 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:30 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 19.10.2016 14:59 PC ?

————–

Nope Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 19.10.2016 10:24 ilk yorum ((: Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Aksiyon, galeri_9, guerrilla, horizon zero dawn, Macera, PlayStation 4 Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts