Hearthstone'un yeni genişleme paketi Rise of Shadows duyuruldu

Hearthstone’un yeni genişleme paketi Rise of Shadows duyuruldu

Aralık 3, 2019 0

Blizzard’ın en çok oynanan yapımlarından biri olan Hearthstone: Heroes of Warcraft‘ın yeni genişleme paketi Rise of Shadows duyuruldu. Bu genişleme paketi ile birlikte oyuna her zaman olduğu gibi 135 kart eklenecek. Ayrıca bu paket ile birlikte oyunun metasına da yeni dinamikler eklenecek.

Hearthstone’un yeni genişleme paketi Rise of Shadows duyuruldu

Blizzard daha önce yaptığı açıklamada 2019 yılı için çıkacak genişleme paketlerinde farklı bir hikaye işleyişi yapacaklarını duyurmuştu. Bu duyuruya göre hikaye içerikleri tüm yıla yayılacaktı. İşte Rise of Shadows paketi bu hikaye içeriğinin ilk ayağını da içerisinde barındıracak. Blizzard’ın konu ile ilgili yaptığı açıklama ve genişleme paketi detayları ise şu şekilde;

9 Nisan’dan itibaren oyunseverler, yeni eklenti paketi Rise of Shadows ’da bu kez kötülerin safında yer alma fırsatı elde edecek ve 135 yeni karttan oluşan desteleriyle, ilk kez yıl boyunca sürecek bir hikaye örgüsünün parçası olacaklar.

League of Explorers karşısında yenilgiye uğrayan Baş Hırsız Rafaam’ın Azeroth üzerindeki sinsi planları, tek başına yürütülemeyecek kadar ikircikli bir hal almış durumda. Yenilgisinin üzerinden geçen yıllar boyunca gölgeler arasına sinip bekleyen ve doğru zamanı kollayan Baş Hırsız, Hearthstone ‘un bu zamana kadar gördüğü en azılı düşmanları yanına çekmeyi başararak League of E.V.I.L. takımını kurdu. King Togwaggle, Madam Lazul, Dr. Boom ve Cadı Hagatha gibi birbirinden belalı isimlerden oluşan ekip, alçak planlarını gerçekleştirmek için harekete geçecek ve bel altı vurmayı seven Hearthstone oyuncularına birbirinden sinsi alternatifler sunacaklar.

“Hearthstone’da oyunu sevenlerin favorisi haline gelmiş bir dizi kötü adamımız var ve Rise of Shadows’un tamamen bu karakterler ekseninde döndüğünü görmek gerçekten heyecan verici,” diyen Blizzard Entertainment başkanı J. Allen Brack, sözlerini “Oyunseverlerin yeni eklenti paketimizle gelen şeytani kartları denemeleri için sabırsızlanıyoruz,” şeklinde sürdürdü.

Yalnız kartlarını League of E.V.I.L’den yana kullanacak oyuncuların tetikte olmalarında fayda var çünkü karşılarında her an Defenders of Dalaran olarak bilinen gizemli grubu bulabilirler. Kendilerini tamamen kötülükle savaşmaya adamış olan bu grup, söylentiye göre Twinspells olarak adlandırılan büyülere sahipler. Rivayete göre bu büyüler, yapıldıktan hemen sonra kendilerini kopyalıyorlar ve oyun esnasında ileriki bir turn’de yeniden kullanılabiliyorlarmış. Biz de görenlerin yalancısıyız. Esrarengiz grup Defenders of Dalaran ile ilgili detaylı bilgiler ortaya çıktıkça sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

9 Nisan’da Windows®, Mac® ve PC’lerin yanı sıra Windows, iOS, Android™ tabletler ve telefonlara gelecek olan Rise of Shadows kart paketlerini, Hearthstone’un Arena modunda kazanabileceğiniz gibi, oyun içi altın ya da gerçek parayla da satın alabileceksiniz. Bu paketlerin fiyatı oyundaki diğer paketlerle aynı olacak.

Bugünden başlayarak 9 Nisan’a kadar sürecek ön satış döneminde ise çok özel iki Rise of Shadows kart paketi sizleri bekliyor. 50 karttan oluşan ön satış paketi, random bir Legendary kart ve Jewel of Lazul kart sırtı içeriyor. 80 kartlık Mega Bundle’da ise random bir altın Legendary kart ve Jewel of Lazul kart sırtının yanında yepyeni bir Priest hero olan esrarlı Madam Lazul’a sahip olacaksınız.

Tags: Android, Blizzard, Hearthstone: Heroes of Warcraft, iOS, PC, Sıra Tabanlı Strateji Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts