Hearthstone’un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor!

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Hearthstone’un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor!

Karşımızda C’thun’un yaverleri! Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! Eğer Hearthstone’un sadık oyuncularından biriyseniz önümüzdeki dönemde oyunun ciddi bir değişim geçireceğinden de haberdarsınızdır. Oyuna iki ayrı mod getirecek olan Blizzard, yeni kartların yolunu açmak ve oyunu canlandırmak için eksi ek paketlerin turnuva standartı olarak sayılan Standard mod üzerinden çıkarılacağını açıklamıştı. (Goblins and Gnomes ve Curse of Naxramas).

Şimdiyse oyuna eski tanrılar C’Thun, Yogg-Saron, Y’Shaarj ve N’Zoth’u ekleyecek olan Whispers of the Old Gods duyuruldu. Bu ek paketle birlikte oyuna 134 adet yeni kart eklenecek.

Blizzard yaptığı açıklamalar ile oyuna eklenecek kartları yavaş yavaş tanıtmaya başladı. Bizlerin karşısına birçok ‘deathrattle’ ve ‘battlecry’lı kart çıkartan Whispers of the Old Gods ek paketi, Eski Tanrılardan N’Zoth’u ve de dokunakçlarını savaş sahnesine de çıkarıyor! 1 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 2 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 3 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 4 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 5 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 6 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 7 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 8 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 9 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 10 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 11 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 12 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 13 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! 14 Hearthstone'un yeni ek pakedinin kartları tanıtılıyor! #hearthstone heroes of warcraft #android #ios #pc #sıra tabanlı strateji #blizzard #blizzard Yorumlar 1 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 17:45 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 01.04.2016 08:28 Şehriyen olayım yut beni C’thun Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Android, Blizzard, galeri_12, Hearthstone: Heroes of Warcraft, iOS, PC, Sıra Tabanlı Strateji Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts