Hearthstone'da Wild kart deliliği başlamak üzere

Hearthstone’da Wild kart deliliği başlamak üzere

Aralık 4, 2019 0

Blizzard‘ın en ehemmiyetli oyunlarından biri haline gelen Hearthstone: Heroes of Warcraft için Wild kartlarının esas alındığı yeni faallikler duyuruldu. Büyük bir turnuvanın yanı gizeme özel kart kolileri ve Tavern Brawl için yeni aktifliklerin de yolda olduğu söylendi.

Hearthstone’da Wild kart deliliği başlamak üzere

Oyun bildiğiniz gibi bir vakittir Standart ve Wild olmak üzere ikiye bölmüş gidişatta. Genel hatlar standart desteler ile tanımlanıyor olsa da bu ay içinde yapılacak faallikler ile bu vaziyet azıcıkçık değişeceğe benziyor. Öncelikle Ocak ayı içerisinde çıkacak olan Tavern Brawl aktifliklerinin Wild kartları da kapsayacağı söylendi. başka bir deyişle Tavern Brawl‘da çok daha fazla kart ile karşılaşacağız demektir.

30.000$ mükâfatı bulunan Wild temalı bir turnuvanın başlangıcı da yapılmış gidişatta. Blizzard bu turnuva elemelerinin bölgesel olarak başladığını da söyledi. Wild için yapılan en ehemmiyetli yeniliklerden birisi de yeni kart avantajları. Yapılan söylemeye göre içerisinde Goblins vs Gnomes, The Grand Tournament, Whispers of the Old Gods ve Mean Streets of Gadgetzan serüvenlerinin Wild kartlarını barındıracak olan Bundle kutular 21 Ocak tarihine kadar satışa çıkıyor. Toplamda 40 destenin yer alacağı bu kutunun maliyeti ise 24.99$ olacak.

Tags: Android, Blizzard, Hearthstone: Heroes of Warcraft, iOS, PC, Sıra Tabanlı Strateji Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts