Halo 5: Guardian's için yeni eklenti paketi yolda!

Halo 5: Guardian’s için yeni eklenti paketi yolda!

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Halo 5: Guardian’s için yeni eklenti paketi yolda!

Yeni harita ve yeni silahlar bizi bekliyor… Halo 5: Guardian's için yeni eklenti paketi yolda! Çoklu oyuncu moduyla bir hayli ünlenen Halo’nun son oyunu Guardians’a yakında gelmesi beklenen eklenti paketi, konsept çizimlerle ve görsellerle tanıtıldı. Halo topluluğu tarafından yakın geçmişte yayımlanan “Preview of Autumn” adlı güncellemeyle birlikte, Halo yapımcıları yeni yayımlanacak ek pakette bulunan arenanın harita konseptini paylaştı.

Harita paketi ile beraber eklenecek yeni silahlar, silahlara takabileceğiniz parçalar ve bunların dış kaplamaları da ek paket ile birlikte gelmesi beklenen içeriklerden birkaçı. Paket içerisine daha detaylıca değinecek olursak, GunFighter Magnum gibi farklı deneyim sunacak silahlar ve Landgrave adlı, şık duran, silah kaplama serisi bulunuyor.

Önümüzde ki hafta içerisinde yayımlanması beklenen Halo 5: Guardians için yeni bilgilerin gelmesi bekleniyor.

1 Halo 5: Guardian's için yeni eklenti paketi yolda! 2 Halo 5: Guardian's için yeni eklenti paketi yolda! 3 Halo 5: Guardian's için yeni eklenti paketi yolda! 4 Halo 5: Guardian's için yeni eklenti paketi yolda! 5 Halo 5: Guardian's için yeni eklenti paketi yolda! 6 Halo 5: Guardian's için yeni eklenti paketi yolda! #halo 5 guardians #xbox one #first person shooter #343 industries #microsoft Yorumlar 1 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 15:28 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 22.08.2016 18:37 Microsoft istese bu seriyi PC’ye yeniden getirebilir ama bu yaptıkları işgüzarlıktan başka bir şey değil. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: 343 Industries, First Person Shooter, galeri_14, halo 5 guardians, Microsoft, XBox One Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts