Gwent'in mobil platformlara ne zaman geleceği açıklandı!

Gwent’in mobil platformlara ne zaman geleceği açıklandı!

Aralık 3, 2019 0

Witcher evreninin içerisinde bulunan kart oyunu Gwent, daha sonrasında kendi başına bir oyun olarak piyasaya çıkmıştı. Yaklaşık 2 sene önce piyasaya çıkan Gwent, sadece PC, PS4 ve Xbox One platformunda bulunuyordu. The Witcher 3‘ün içerisinde oynanabilir bir mod olarak bulunan kart oyunu, kendi başına piyasaya çıkınca çıktığı dönemde oldukça fazla ilgi görmüştü. Ancak Heartstone’un pazarı esir almasından mütevellit, Gwent’in oyuncu sayısı beklenildiği kadar yükselmedi. Fakat CD Projekt ekibi oyunu geliştirmeye devam ediyor.

Gwent mobil çıkış tarihi

Açıklanan yeni bilgilere göre Gwent, bu senenin sonunda mobil platformlara gelecek. Android ve iOS platformlarına gelecek olan yapım, ilk olarak iOS platformuna çıkacak. Oyunun Android sürümü ise 2019 yılı bitmeden oyunculara sunulmuş olacak.

Diğer bir yandan oyunun ilk genişleme paketinin yarın çıkacağını belirtelim. Crimson Curse adını alan bu genişleme paketinde 100 tane yeni kartın oyuna ekleneceği söyleniyor. 5 tane lider karakteri oyuna ekleyen geliştiriciler, bazı karakterlerin Witcher evreninde hiç görünmediğinin altını çizdi.

Bakalım Gwent, mobil platforma çıktıktan sonra beklediği etkiyi yakalayabilecek mi?

Tags: Android, CD Projekt Red, Gwent, iOS, kart, mobil, oyun, PC, Witcher Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts