GTA V'in tüm görevlerini 10 saatte bitirdi, rekor kırdı

GTA V’in tüm görevlerini 10 saatte bitirdi, rekor kırdı

Aralık 4, 2019 0

Speedrun ifadesini eminim duymuşsunuzdur. Kısaca özetlemek gerekirse oyunları mümkün olduğunca kısa sürede bitirmek için kullanılan bir ifade diyebiliriz. Özellikle eski oyunlarda sık sık karşımıza çıksa da popüler oyunlarda da oyuncuların Speedrun denemelerini görebiliyoruz. işte bu oyunlardan birisi de popülerliği hiç bitmeyen GTA V oldu.

GTA V’i 10 saatte %100 bitirdi

ToriksLV isimli Youtuber, GTA V için yapmış olduğu Speedrun denemesinde hem rekor kırdı hem de oyunu 10 saat 15 dakika 44 saniyede bitirmeyi başardı. Oyundaki tüm görevleri bu süre içerisinde yapmayı başaran oyuncu, bu sayede eski Speedrun rekorunu da kırmış oldu. Yükleme sürelerini çıkardığımızda ise ToriksLV’nin oyunu tam olarak 9 saat 34 dakika 32 saniyede bitirdiğini görüyoruz. Bu rekor daha önce 9 saat 47 dakika ile DarkViperAU isimli oyuncuya aitti ve kendisi 28 gün önce bu rekoru kırmıştı. Muhtemelen rekorun egale edilmesinden sonra kendisi yeni bir denemeye daha girişebilir.

ToriksLV kod adlı oyuncunun bu Speedrun videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. 10 saatiniz varsa baştan sona izlemek de mümkün.