GTA 6'nın çıkacağı tarih hakkında ilginç bir tahmin geldi

GTA 6’nın çıkacağı tarih hakkında ilginç bir tahmin geldi

Aralık 4, 2019 0

Rockstar Games ekibi şu anda Red Dead Redemption 2‘nin piyasaya çıkmasını kutluyor olsa da, ekibin aynı zamanda çok başka projeler üzerinde de çalıştığı tahmin ediliyor. Bully ve Max Payne gibi markaları bir kenara bırakırsak, geliştiricilerin yani bir GTA oyunu üzerinde çalıştığı artık neredeyse bilinen bir gerçek haline geldi. Bu sebepten dolayı yeni GTA oyununun ne zaman çıkacağı da bu konuda merak edilen en büyük başlık halini aldı. Konu ile alakalı olarak bir Reddit kullanıcısı, arkadaşının Rockstar Games‘te çalıştığını belirtti ve oyunun 2023 yılında çıkacağını söyledi.

GTA 6 ne zaman çıkacak?

joebucksucks420 adında olan bu kullanıcının dikkate alınmasının sebebi ise kendisinin Reddit‘te oldukça popüler olması diyebiliriz. Daha öncesinde video oyunlar üzerinde yaptığı paylaşımlar sayesinde Reddit’in forumlarında popüler olan kullanıcıdan sonra çoğu oyuncu joebucksucks420’e inandı. Ancak bu bilginin resmi olmadığının altını çizelim. Reddit forumlarının aksine video oyun dünyasıyla içli dışlı olan çoğu analist, GTA 6’nın bu nesil içerisinde çıkacağını savunuyor. Bakalım Rockstar Games ekibi, Red Dead Redemption 2’den sonra hangi oyunu bizlere gösterecek?

Tags: Aksiyon, Grand Theft Auto VI (GTA 6), PC, PlayStation 4, Rockstar Games, Rockstar North, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts