Gears 5'te season pass olmayacak! Haritalar ücretsiz verilecek

Gears 5’te season pass olmayacak! Haritalar ücretsiz verilecek

Aralık 3, 2019 0

Gears of War serisinin devam oyunu Gears 5‘te Season Pass olmayacağı açıklandı. İlerde genişleme paketleri ile gelecek olan haritalar  da ücretsiz olarak Gears 5 sahiplerine verilecek.

Gears 5’te season pass olmayacak. DLC haritaları ücretsiz verilecek

Geliştirici ekip Tour of Duty adlı yeni bir oyun modunu da duyurdu. Oyuncular bu moddaki görevleri yaparak oyun içi içerik kazanma şansı yakalayacak. Ayrıca Gears 5‘te günlük ve sezonluk meydan okuma görevleri de olacak. Oyuncular bu görevleri yaparak madalya kazanıp seviye atlayacak ve kişiselleştirmeler için karakter kaplamaları gibi çeşitli eşyalar kazanabilecek. Tour of Duty sezon şeklinde yayınlanacak. Her sezonda yeni bir meydan okuma görevi ve yepyeni içerikler yer alacak. Oyunun multiplayer modunu oynadığınızda Supply olarak adlandırılan içerikler rastgele düşecek. Bu içerikleri oyuncu isterse hurdaya çevirebilecek. Bu hurdalarda craft yaparken işe yarayacak. 

Gears 5’te mikro ödeme yöntemleri de yaracak. Oyuncular içerikleri direkt olarak gerçek parayla satın almayacak,  Iron adı verilen oyun içi para birimini satın alabilecek, böylece direkt olarak oyunun mağazasında bu para birimini harcayabilecekler.

Tags: Gears 5, Microsoft, PC, The Coalition, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts