Forza serisinin yapımcısına BioWare ve Rocksteady'den destek

Forza serisinin yapımcısına BioWare ve Rocksteady’den destek

Aralık 4, 2019 0

Microsoft‘un ve Xbox markasının elini güçlendiren Forza serisinin yapımcısı Playgrounds Games, video oyun endüstrisinin en tecrübeli geliştiricilerini bünyesine kattı. Rocksteady Games, Ninja Theory, BioWare ve Guerrilla Games‘ten farklı farklı geliştiricileri üzerinde çalıştığı rol yapma oyunu için alan stüdyonun ne üzerinde çalıştığı merak ediliyor.

Playgrounds Games’in geliştirdiği RYO nasıl olacak?

Daha öncesindeyse GTA 5, Metal Gelar Solid ve Hellblade oyunlarında çalışmış geliştiricileri bünyesine katan Playgrounds Games, üzerinde çalıştıkları rol yapma oyununun açık dünya öğesine sahip olacağını belirtmişlerdi. Açıklanan bilgilere göre firma son olarak Star Wars Battlefront 2 projesinde çalışmış Scotty Brown, 13 yıl BioWare‘de çalışmış (kendisinin bütün Mass Effect oyunlarında rolü var) Noel Lukasewich, Rocksteady‘nin geliştirdiği Batman oyunlarında rolü bulunan Martin Lancaster, Hellblade‘in geliştirme sürecine aktif olarak katkıda bulunan Chris Goodall ve Rob den Dekker, son olarak ise Horizon Zero Dawn‘ın geliştiricilerinden Joe McKernan stüdyoya katılmış durumda.

Bakalım Playgrounds Games, ilerleyen dönemlerde tanıtacağı oyunla birlikte oyuncuların kalbini kazanabilecek mi? Ayrıca oyunun Xbox One’a özel olup olmayacağı ise şimdilik belli değil.

Tags: Forza Horizon 4, Microsoft Game Studios, PC, Playground Games, XBox One, Yarış Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts