Forza Horizon 4 videosu GTA V içerisinde yeniden hayat buldu

Forza Horizon 4 videosu GTA V içerisinde yeniden hayat buldu

Aralık 4, 2019 0

Çıkması üzerinden 5 yılık bir süreç geçmesine karşın hala satış listelerinde üst sıralarda yer alan GTA V çılgınlığı devam ediyor. Oyunun sinematik video araçlarının yayınlanmasından sonra hem kısa filmler hem de diğer oyunlara olan göndermelere sık sık rastlamıştık. Bu sefer ki çalışma ise Forza Horizon 4 için yapılmış ve oyunun videosu adeta GTA V‘te yeniden hayat bulmuş.

Forza Horizon 4 videosunu GTA V’e uyarladılar

RevenwestR1 isimli bir Youtube kanalı Forza Horizon 4‘ün E3 2018‘de yayınlanan tanıtım videosunu GTA V içerisinde yeniden canlandırmış. Araba seçiminden mekanlara kadar uydurulabilecek en yakın şekilde videoyu yeniden ele aldığını görüyoruz. Asıl önemli ve dikkat çekici olan taraf ise kamera açılarının bile neredeyse birebir aynı şekilde uyarlanması.

Geçtiğimiz günlerde dosyaları yanlışlıkla yayınlanan Forza Horizon 4, 2 Ekim’de Windows Store ve Xbox One için çıkacak. 4K desteğine de sahip olan oyunun Türkçe altyazı ve arayüz seçeneğine sahip olacağını da hatırlatalım. GTA V içerisinde hazırlanan Forza Horizon 4 video uyarlamasına ise aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz.