Farming Simulator 19, beklenmedik satış başarısına imza attı

Farming Simulator 19, beklenmedik satış başarısına imza attı

Aralık 3, 2019 0

Piyasada tek olmasıyla rakip tanımayan tarımcılık simülasyonu Farming Simulator serisinin son oyunu geride bıraktığımı sene piyasaya çıkmıştı. Yeni oyunda seriye onlarca yeni özellik katan geliştiriciler, oyunun satış rakamını açıkladı. 20 Kasım 2018 tarihinde çıkan yapım, bugüne kadar 2 milyon adet kopya satmayı başarabilmiş. Bir önceki Farming Simulator oyunlarından daha gelişmiş olan yapım, özel sinematik sahneler barındırmasıyla serinin takipçilerinin beğenisini kazandırmıştı. PC, PS4, Xbox One platformlarında bulunan yapım, ilerleyen aylarda Nintendo Switch için de çıkacak.

Farming Simulator 19, beklenmedik satış başarısına imza attı

Grafiksel olarak geliştirilen yeni oyuna sanal gerçeklik desteğinin geleceği de söylentiler arasında bulunuyor. Diğer simülasyon oyunlarının arasında kaplama kalitesi açısından daha iyi seviyede olan Farming Simulator 19, pek popüler bir yapım olmasa da büyük bir hayran kitlesine sahip. Ekonomi açısından yeniliklere sahip olan Farming Simulator 19, oyunun ticaret mekaniğini de geliştirmişti. 

Bu gibi yenilikler ve etmenler oyunun daha iyi bir satış seviyesine ulaşmasını sağladı. Bakalım Farming Simulator serisinin yeni oyunu önümüzdeki E3 fuarında duyurulacak mı? Göreceğiz. 

Tags: Farming Simulator 19, FOCUS Home Interactive, PC, PlayStation 4, Simülasyon, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts