Fallout: New Vegas’a Star Wars Modu Geliyor

Temmuz 11, 2021 0

Kimse özel olarak talep etmiş olmasa da birileri onu bize ulaştırmaya kararlı. Tank Girlolarak tanınan bir mod imalcisi; karakterler, araçlar ve ortamlar dahil olmak üzere Star Wars içeriğini Fallout: New Vegas’a getirmek için çalışıyor. Tahminen de bu, çok da uzak olmayan bir gelecekte bir beden bulmuş olarak görmeyi umduğumuz büyük bir Star Wars açık dünya oyunu isteğinden kaynaklanmıştır.

Star Wars’u bir açık dünya Bethesda oyunuyla birleştirmek oyun dünyasında ziyadesiyle ilgi toplayabilir. Bu nedenle eninde sonunda bu modun resmi çıkışını görmeyi umuyoruz. Bir hayranın tüm vakitlerin en âlâ serilerinden ikisini birleştirmek istediğini görmek çok da şaşırtan değil natürel.

Modun oyuna birçok Star Wars içeriği getirmesi bekleniyor:

Proje hakkında, mod üretimcisinin tam olarak neyi amaçladığına dair daha fazla detay içeren bir Discord sunucusu var. Bu sunucuda yer alan bilgiye nazaran mod, ana oyundan hiçbir içeriğe yer vermeyecek. Yani Fallout: New Vegas, olduğu şey olmaktan çıkacak. İşin üzen yanıysa, mod, oyuna rastgele bir uzay savaşı kavramı getirmeyecek. Natürel bunun nedeni de ana oyunun bu kadar kâfi imkana sahip olamaması.

Faal mod imalcileri için diğer bir haberde Nexus mods, kısa müddet evvel mod yapımcılarının modları sitelerinden silmelerine artık müsaade vermeyeceklerini duyurdu. Modlar silinmek yerine arşivlenecek. Direkt talep edilmedikçe, arşivlenen tüm modlara erişilemeyeceğini, yani en azından hepsinin basitçe kullanılabilir olmayacağını açıkça belirttiler. Nexus modları, yapımcıların modlarını arşivlenmeden evvel silmeleri için bir ek müddet tanıyor.

Tags: mod, oyun Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts