Erteleme manyağı olan reyin, yeniden ertelendi

Erteleme manyağı olan reyin, yeniden ertelendi

Aralık 4, 2019 0

PC çıkışı pek de beklendiği gibi olmayan hatta, üretimci işletme Starbreeze Studio‘yu finansal açıdan güç gidişatta vazgeçen Overkill’s The Walking Dead‘in PlayStation 4 ve Xbox One versiyonunun Şubat ayında çıkacağı söylenmişti. Ancak Overkill’s The Walking Dead’in konsol versiyonu bir kere daha ertelendi.

Overkill’s The Walking Dead’n konsol versiyonu tekerrür ertelendi

Starbreeze, Overkill’s The Walking Dead’in PlayStation 4 ve Xbox One versiyonunun tasarlanan tarihte çıkamayacağına söyledi. Overkill’s The Walking Dead ilk olarak 2014 senesinde duyurulmuştu. İlk olarak 2016 senesinde çıkacağı belirtilmişti. 2016 senesinde çıkamayan reyin 2017 senesine ertelenmişti. 2017 senesinde çıkamayan oyunun PC versiyonu nihayet 2018 Kasım ayında çıkmıştı. Ancak oyunun konsol versiyonu hala yayınlanmış değil. Overkill’s The Walking Dead’in PlayStation 4 ve Xbox One versiyonu 6 Şubat’ta Amerika’da 8 Şubat’ta ise Avrupa’da çıkacaktı. Ancak Starbreeze oyunun konsol versiyonunu meçhul bir tarihe erteledi. Starbreeze, oyunun konsol versiyonunun azıcık daha geliştirilmeye lüzum dinlediğini belirtti. Oyunun PC versiyonu da tenkitlerin odağı olmuştu. Oynanaış olarak Left for Dead’i hatırlayan Overkill’s The Walking Dead oyuncuları tatmin etmemişti. 

Tags: Aksiyon, First Person Shooter, Macera, Overkill Software, Overkill's The Walking Dead, PC, PlayStation 4, Starbreeze Studios, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts