Epic Games'in yeni oyunu Battle Breakers çıktı

Epic Games’in yeni oyunu Battle Breakers çıktı

Aralık 3, 2019 0

Bu gizemeler Steam‘in en büyük rakibi olan Epic Store, özellikle Fortnite’la beraber büyük bir kullanıcı kitlesini kendisine sürüklemeyi muvaffak oldu. Şimdi ise Epic Games, Fortnite gibi aynı biçimde geniş bir kitleye hitap eden yeni oyununu yayınladı. Battle Breakers ismindeki üretim, PC ve mobil platforma aynı anda çıktı. Gizeme tabanlı strateji cinsine ait olan Battle Breakers özellikle çizimleriyle ön tasarıya çıkıyor.

Epic Games’in yeni oyunu Battle Breakers çıktı

Değişik bir yandan eş cinste olan değişik mobil oyunlara kıyasla p2w öğesinin az olması, çoğu oyuncuyu hoşnut edecektir. Battle Breakers‘ın Epic Store’da yazan mevzusu ise şu biçimde,

Uzaydan gelen canavarlar, dünyanın en büyük kahramanlarını tekno sihir kristalini tutukladı. Epic Games’te minik, istekli bir takım tarafından geliştirilen, çizgi filmlerden esin alan bu Kahraman Toplama RPG oyununda süper savaşçılardan oluşan üstün takımı bir araya getirmek ve seyyarenizi -adım adım- geri almak artık sizin göreviniz.

KRALLIĞI KURTARIN – Canavarlar kraliyetin her köşesini istila etti. Volkanlar, ormanlar, buzullar ve daha aşırısına dağılan 1000’den fazla zindanı keşfedin.

DEVASA BVEFAT SONU CANAVARLARI, EPİK DÖVÜŞLER – Bvefat sonu canavarlarını alt etmek ve canavar lejyonlarını ayrılmak için büyük hücumlar reelleştirin ve özel hünerleri hür bırakın.

MÜKEMMEL EKİBİ KURUN – Battle Pass, Skybreaker Misyonları ve Hero Mağazası ile, istediğiniz ekibi kurma eforuna sahipsiniz.

YÜZLERCE KAHRAMAN – Dünyayı kurtarmak için savaşmaya hazır, eforlu kahramanlardan oluşan bir ordu toplayın.

PLATFORMLAR ARASI – Reyin mobil ve PC arasında meselesiz kayıt aktarımı sağlar.

Tags: Aksiyon, Android, Battle Breakers, Epic Games, iOS, Mobil Oyun, PC, Strateji Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts