En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 3

En iyi 21 ücretsiz PC oyunu – Bölüm 3

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

En iyi 21 ücretsiz PC oyunu – Bölüm 3

“Yaz kuraklığında ölelim mi?” diyen oyunculara özel En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 3 Tale of Maledict

Tale of Maledict, geçtiğimiz ay piyasaya sürülen yeni bir oyun. İlk iki bölümü oynarken belki biraz canınız sıkılabilir ama eğer o iki bölümü geçmeyi başarısanız, Metroid tarzı oynanışıyla muhteşem bir platform oyunu sizleri bekliyor demektir. Kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz oyunlardan biri de Tale of Maledict.

Oyuna ulaşmak için bu linki kullanabilirsiniz.

1 En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 3 Marathon

Halo’dan ve Master Chief’ten önce Bungie’nin başka oyunları da vardı. Hatta ilk “hit” FPS’sinin adı Marathon’du. 1994 yılında piyasaya sürülmüştü ve Halo’nun bir kamyon dolusu para kazandırmasının ardından Bungie Marathon üçlemesini ücretsiz hale getirdi.

Tahmin edebileceğiniz gibi grafikler biraz zamanın gerisinde kalıyor ama oynanış ve hikayenin anlatımı tam kelime anlamıyla “harika”. Link burada.
2 En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 3 Alien Swarm

Eğer Valve’ın sizi sevdiğini ve mutlu olmanızı istediği gerçeği için daha fazla kanıta ihtiyacınız varsa, Alien Swarm size gerekli kanıtı sunacaktır. Geçtiğimiz yıl Valve bu muhteşem “Shoot’em-Up”ı yayımladı ve ücretsiz olarak oyuncularla buluşturdu.

Alien Swarm aslında bir Unreal Tournament modundan esinlenilerek hatta direk kopyalayarak yapılmış bir oyun olsa da, harika bir oyun olduğu gerçeği yadsınamaz. İndirip denemek isteyenler bu linki takip etsinler.

3 En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 3 Battlefield Heroes

Ultra ciddi 2. Dünya Savaşı oyunlarından sıkıldınız mı? Cicili bicili grafikleriyle kendine has bir oyun mu arıyorsunuz? O zaman listemizin ikinci “Freemium” oyunu Battlefield Heroes sizin için yaratılmış demektir. Hafiften G.I. Joe çizgi filmlerini anımsatan grafik tasarımı ile çoklu oyunculu olarak TPS’nin tadına varacaksınız.

Tabii bazı şeyler için para ödemeniz gerekiyor ama ödemeden de rahat rahat oynayabileceğinizi belirtelim. Beğendiniz mi? O zaman sizi şöyle alalım.

4 En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 3 Oniken

Retro oyun sevenler için harika bir oyun daha: Oniken. Görünüşü, müzikleri ve zorluk seviyesi ile eski okul NES oyunlarından Ninja Gaiden benzeri bir ücretsiz oyunu bilgisayarınızda oynama şansına sahipsiniz. Oyun şu anda beta aşamasında ama oyundaki hatalardan çok, inanılmaz zorluğu sebebiyle çok fazla ölebilirsiniz.

İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

5 En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 3 Freeciv

Sid Meier’ın bağımlılık yapan serisi Civilization’ı çok seviyorsanız ve para ödemek istemiyorsanız öncelikle çok ayıp ediyorsunuz. Haydi ayıp ettiniz madem o zaman sizlere bu ücretsiz Civilization oyununu sunmak boynumuzun borcu artık. Tam olarak paralı atası ile aynı olmasa da, Civilization havasını yakalayabileceğiniz kesin.

Linkiniz burada, isteyen indirip denesin, severse oynadıkça bizleri anımsasın.
6 En iyi 21 ücretsiz PC oyunu - Bölüm 3 Digital: A Love Story

Listemizin en ilginç oyunu belki de en zor anlatılabilecek olanı. Digital: A Love Story’i ilk açtığınızda karşınızda göreceğiniz şey aşağıdaki ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi eski bir PC’nin arabirimi olacaktır. Bu arabirim lokal bir bağlantı yapmanızı isteyecek ve yavaş yavaş konuşmalar, yazışmalar, dosya transferleri derken, kendinizi bir anda inanılmaz bir komplo teorisinin içerisinde bulacaksınız.

İngilizcesi gelişmiş arkadaşlar için ideal bir oyun, mutlaka deneyin. Linkiniz ise burada.

#en iyi 21 ücretsiz pc oyunu Yorumlar 24 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 15:50 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: en iyi 21 ücretsiz pc oyunu, galeri_14 Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts