En absürt reyin aksesuarları -1

En absürt reyin aksesuarları -1

Aralık 6, 2019 0

Galeri / Teknoloji

En absürt reyin aksesuarları -1

Reyin oynamayı külfet haline getiren garip tasarımlar! En saçma oyun aksesuarları -1 Reyin aksesuarları hepimiz için bırakılmaz reyin öğeleridir. Zati onlar olmadan oyunları oynamamız da olası olamazdı. Klavyelere, farelere, gamepad’lere fakiriz. Onları canımızdan çok hoşlanıyoruz. Lakin, bir de üvey evlat muamelesi yaptığımız, ucube olanlar var.
Bu galerimizde sizlere, şirketlerin bir anlık boşluğa düşüp planladığı, fikir olarak müthiş ama pratikte fena çuvallayan reyin aksesuarlarını sunuyoruz.

1. LaserScope: Konami tarafından NES platformu için piyasaya sürülen bu gelecekten fırlamış vizör başlık oyunculara mükemmel reyin tecrübeyi sunmayı tasarlıyordu. Ne yazık ki sık sık hakimiyetsiz hengame yaratıyordu ve -kolayca- çalışmıyordu.

1 En saçma oyun aksesuarları -1 2. Wii Araba Adaptörü: Nintendo Wii’nizi otomobilinizde şarj etmek ister misiniz? Bu parlak fikrin kimin usuna geldiğini ve nasıl kabul gördüğünü öğrenmiyoruz ama fena patladığını belirtelim istedim. 2 En saçma oyun aksesuarları -1 3. Dream Machine: Robert James-Herbert tarafından planlanan bu makine dünyanın ilk beden hakimiyet makineyi gibi bir şey.” Gibi bir şey” zira hali hazırda kimse bütün olarak nasıl çalıştığını ve ne işe yaradığını öğrenmiyor.  Hayır, bir de maliyeti 1.700 dolarmış zamanında. 3 En saçma oyun aksesuarları -1 4. NES Power Glove: Adı karizmatik. Çıktığı yarıyıl için bir oyuncu düşü. NES platformunu değiştirecek mükemmel bir buluş. Eldivenin üzerindeki hakimiyetlerle uğraşmak o kadar güçtü ki, insanlar bayağı NES oyunlarını daha öncekisinden çok daha güçlü şartlarda oynamak zorunda kaldılar. Eldivenin hareket hakimiyetiyse yalnızca belirli oyunlarda 3 tane reyin! işe yarıyordu. 4 En saçma oyun aksesuarları -1 5. Atari Mindlink: Bu karizmatik adı nasıl aldı bilmiyoruz ama Mindlink’in sizin zekânız, beyniniz ve omuriliğinizde bir işi yok. Makine kaşlarınız takviyesiyle hakimiyeti sağlıyordu ve test edenler öyle feci sızılar çektiler ki makine piyasaya hiç sunulmadı. 5 En saçma oyun aksesuarları -1 6. Resident Evil 4 Testere: Resident Evil 4 piyasaya çıkacağı zaman duyurulan bu şahane elektrikli testere, uzaktan bakınca çok havalı görünebilir. Şimdi üst tarafındaki butonların yerlerine bakın ve neden bu listeye basitçe girdiğini varsayım edin.  6 En saçma oyun aksesuarları -1 7. Alpha Grip AG-5: Ben de gamepad kullanarak reyin oynamayı hoşlanan bir insanım ama Alpha Grip AG-5’i görseydim veya bir biçimde kullanmak zorunda kalsaydım, muhtemelen ömür boyu reyin oynamaya tövbe ederdim. 7 En saçma oyun aksesuarları -1 8.  Tony Hawk Ride Skateboard: Activision her ne kadar zaferli bir şirket olsa da onların da böyle saçma işleri olmadı değil. “Konutunuzda Hawk” olun diye duyurdukları bu makine oyunu kaykayla oynamanıza imkân sağlıyor. Daha doğrusu öyle yaptığını sanıyor. 8 En saçma oyun aksesuarları -1 9. PlayStation 2 EyeToy: EyeToy zamanında Sony tarafından PS2 için geliştirilmiş bir dijital kamera. Uzaktan bakınca standart bir webcam gibi görünse de hakikatinde oyuncuların hareketlerini, ufaklarını ve seslerini tutuyor. Kinect ve Move evveli bu makine oyunculara yapılmış en büyük eziyetlerden biriydi. Makine oda seçiyordu yahu! 9 En saçma oyun aksesuarları -1 10. NYKO Kemer Yakalayacağı: Sizce yoruma gerek var mı? Bu nedir? #video oyunları tarihi Yorumlar 7 MK Okuru MK Okuru 06.12.2019 05:48 Kalan Kişilik : 300 Gönder bortozol bortozol 26.09.2015 16:57 ben bu alpha grip in öyküsü biliyom . şimdi bizim sanayide yufus akılda ve haydar var bunlar kauntır oynayan iki kafadar kaportaci . bi gün diyolar ki , panpa niçin biz şöyle analong lu filan konterol cihazi yapmiyuz ki ? ha ?

sonra yapiyolar ayıra uc dort tuslu bi şey . sonra ileriki tükkanin sahibi elektrikci memduh geliyo diyo ki : panpa olmamış bak şu butonu da koyun . diyolar tamam . sonra beri dükkanin sahibi rotbalans cı aykut geliyo , o diyo bak diyo bu tuşu ha bu tuşu aha bi de bu tuşu koyarsanız bi de bu tuşla bunu da koyun bütün on numara olcak diyo . bunlar bi gün içinde oluyo . dört gün sonra kumanda bitiyo . tam sanayi sitesinin emeği var o kumandada .

emeğe hürmet . Cevapla MK Okuru MK Okuru 28.09.2015 22:26 Hangi emek? Kalan Kişilik : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 27.09.2015 16:04 PS VR ninde sonu böyle olmaz umarım :/ Cevapla Kalan Kişilik : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 26.09.2015 15:24 Biz EyeToy’la az süre geçirmedik. O kadarda eziyet değildi. Yalnızca ekrana sığmak azıcık güçtü. Cevapla Kalan Kişilik : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 26.09.2015 14:37 beyin parasız Cevapla Kalan Kişilik : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 26.09.2015 14:32 Wii portable değil ki. Şarj değil efor kablosu bu. Şarj etmek olsa pek mesele yok ama hareket sensörlü konsolu otomobilde oynamak düşüncesi absürt.
Cevapla Kalan Kişilik : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör

Tags: galeri_23, video oyunları tarihi Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts