Elon Musk'tan Cyberpunk 2077 yollaması

Elon Musk’tan Cyberpunk 2077 yollaması

Aralık 3, 2019 0

Ünlü iş adamı Elon Musk geçtiğimiz hafta Cybertruk isimli sanki bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünen Tesla’nın yeni elektrikli kamyonetini tanıttı. Oldukça enteresan bir görünüme sahip olan Cybertruck’ın tanıtılmasının ardından Cyberpunk 2077 fotoğrafı twitter hesabından “Bir uyuşma yapmıştık Elon”. biçiminde bir tweet atıldı.  Elon Musk’ın bu tweet’e yanıtı 2077’de görüşürüz oldu. Tesla’nın yeni elektrikli kamyoneti Cybertruck Cyberpunk 2077’de mi yer alacak bekleyip göreceğiz.

Elon Musk’tan Cyberpunk 2077 yollaması

Elon Musk'tan Cyberpunk 2077 göndermesi

Reyin dünyası ile yakından alakası olan Tesla ve SpaceX işletmelerinin kurucusu Elon Musk ile CD Projekt RED arasında enteresan bir diyalog yaşandı. Enteresan tasarımyıla dikkat sürükleyen Cybertruck ile Cyberpunk 2077’de yer alan taşıt arasındaki eşlik dikkatli oyunseverlerin gözünden kaçmadı. Bakalım Elon Musk ile CD Projekt RED arasında gerçekten bir uyuşma hakikatleşti mi? Reyin çıktığında Cyberpunk 2077’de kullanacağımız taşıtlardan biri de CyberTrcuk olabilir.

Elon Musk Cybertuck’ın satış sayılarını da söyledi. Hiçbir reklamı yapılmayan Cybertruck 146.000 ön sipariş aldı. Sizce taraflar arasında nasıl bir uyuşma yapılmış olabilir? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. 

Tags: CD Projekt Red, Cyberpunk 2077, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts