EA Games, Command & Conquer hayranlarını unutmadı

EA Games, Command & Conquer hayranlarını unutmadı

Aralık 4, 2019 0

Elactronic Arts yapımcılarından Jim Vessella, EA’nin Command & Conquer serisinin Remastered versiyonlarını yapabileceğini açıkladı. EA Command & Conquer Rivals mobil oyununu duyurmuş. Ancak yeni bir  PC Command & Conquer oyunu bekleyen hayranlar büyük hayal kırıklığına uğramıştı.

EA, Command & Conquer serisini geri getirmeyi planlıyor olabilir

Command & Conquer serisi  ile ilgili açıklamalarda bulunan Jim Vessella şöyle dedi; “Çoğunuzun bildiği gibi, kısa bir süre önce Command & Conquer evreni için mobil oyun duyurduk. Command & Conquer: Rivals’ın ardından hayranların yüksek sesle dile getirdikleri tepkileri net olarak duyduk. Command & Conquer topluluğu da serinin PC‘ye dönüşünü görmek istiyor. 20 yıldan fazla bir süredir Command & Conquer hayranı olarak ben de buna katılıyorum. Bu düşünceden yola çıkarak, klasik Command & Conquer oyunlarının remastered versiyonlarını PC’ye çıkartma fikrine ısınmaya başladık.”

Bu haber Command & Conquer: Rivals duyurusuna sinirlenen serinin hayranlarını tatmin etmeye yeter mi bilemiyoruz. Ancak hiç yoktaan iyidir. Bakalım önümüzdeki günlerde Command & Conquer sersisinin Remastered versiyonu için bir duyuru yapılacak mı.

Tags: Command & Conquer 5, EA Games, Gerçek Zamanlı Strateji, PC, Strateji Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts