Dying Light 2 ile ilgili daha fazla bilgi geliyor

Mart 13, 2021 0

Techland tarafından geliştirilen Dying Light 2, süresiz olarak ertelenmişti. Geliştirici grup oyunun vakte muhtaçlığı olduğunu düşünüyor. Dying Light 2, birinci oyunun üzerine daha hoş özellikler ekleyerek geliyor. Uzun müddettir geliştirilen oyundan yeni bir ses duyuldu. Dün oyunun resmi Twitter hesabından kısa bir fragman yayınlandı. Bu kısa fragmanda bir tarih verildi.

Dying Light 2 geliştirici güncellemesi 17 Mart’ta geliyor

Yayınlanan kısa fragmanda 17 Mart tarihi verildi. İddialara nazaran bu tarihte oyunun son durumunu oyuncular ile paylaşacaklar. Oyun uzun bir müddettir geliştiriliyor. Süresiz ertelenmesinin akabinde oyun ile ilgili en ufak bilgi paylaşımı da yapılmadı. Techland, uzun süren bu sessizliği önümüzdeki hafta bozacak.

Techland, 2021’in başında da küçük bir fragman yayınlamıştı. Yayınladıkları o fragmanda da oyunculara 2021’de hazır olmaları gerektiğini vurguladı. Oyunun şimdi bir çıkış tarihi bulunmuyor lakin bu yıl içerisinde piyasaya sürüleceğini düşünürsek Techland’ın bir çıkış tarihi vermesi bekleniyor.

Son olarak geliştirici Techland, Dying Light 2‘nin geliştirici güncellemesini evvelden görmek isteyen oyuncuların Techland Discord sunucularına katılmasını öneriyor.

Tags: fragman, oyun, Oyunun, Techland Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts