Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı

Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı

Hem PS4 hem de 3DS görselleri yan yana Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı Square Enix, bugün yayınladığı yeni görseller ile 2017 yılında çıkaracağı yeni JRPG Dragon Quest XI’in hem PlayStation 4 hem de 3DS versiyonunu gösterdi. Aynı mekanları aralarında dağlar kadar fark olan iki platformda böylesine detaylı görmek gerçekten çok hoş. Zaten galeri boyunca hangi karenin hangi platforma ait olduğunu rahatlıkla anlayabileceksiniz.

Oyunun ayrıca Nintendo Switch için de çıkacağı henüz tartışılıyor ancak bizce büyük ihtimalle Switch’e de gelir bu oyun. Yayınlanan görsellere galerimizden ulaşabilirsiniz.

1 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 2 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 3 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 4 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 5 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 6 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 7 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 8 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 9 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 10 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 11 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 12 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 13 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 14 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 15 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 16 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 17 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 18 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 19 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 20 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 21 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 22 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı 23 Dragon Quest XI için yeni görseller yayınlandı #galeri #dragon quest xi #3ds #playstation 4 #role playing game #square enix #square enix Yorumlar MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 13:32 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: 3DS, dragon quest xi, Galeri, PlayStation 4, Role Playing Game, Square Enix Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts