Dirt Rally 2.0 kırıldı! Daha çıkmadan korsana yenik düştü

Dirt Rally 2.0 kırıldı! Daha çıkmadan korsana yenik düştü

Aralık 3, 2019 0

Dirt Rally 2.0 torrent sitelerine düştü. Dirt Rally 2.0, daha çıkmadan korsana yenik düştü. Codemasters’ın geliştirdiği Rally oyunu Dirt Rally 2.0, 26 Şubat 2019‘da yayınlanacaktı. Ancak Codemasters için işler pek de yolunda gitmedi. Dirt Rally 2.0 adeta jet hızıyla kırıldı. 

Dirt Rally 2.0 torrent sitelerine düştü 

simülasyon yarış oyunu severlerin merakla beklediği oyun Dirt Rally 2.0 korsana yenik düştü. Daha çıkmadan kırılan oyunun satışları bu durumdan etkilenecektir. Dirt Rally 2.0,  PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Şubatta yayınlanacak. 

Dirt Rally 2.0 şu özellikleri ile dikkat çekiyor.

* ÜRETİLEN EN GÜÇLÜ 50’DEN FAZLA ARAZİ ARACI – Tarihi ve modern ralli arabaları, VW Polo GTI R5, Mitsubishi Lancer Evolution X ve Citroen C3 R5 gibi ikonik bir kadroya sahip ortamlara göz at. Ayrıca Chevrolet Camaro GT4.R’ün zorlu gücüyle oyna.
* 6 GERÇEK HAYAT RALLİ KONUMU – Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD’nin nefes kesici ortamlarına doğru direksiyona geç.
* YARIŞINI HİSSET – Geliştirilmiş yol tutuşu, zeminler, hata payı ve ortamlar, bugüne kadarki en özgün ve odaklanmış arazi yarışı deneyimini sunuyor.
* FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP’in RESMİ OYUNU – Barcelona, Montalegre, Mettet, Lohéac Bretagne, Trois-Rivieres, Hell, Holjes ve Silverstone konumlarında farklı serilerde yarış.
* KENDİ TAKIMINI GELİŞTİR – Bir takım kur, işe personel al ve seçtiğin araç garajını genişlet.
* DÜZENLEME – Aracını sürüş tarzına ve çevresel özelliklere uyacak şekilde düzenle. Her arabanın düzenini yapılandırarak yıpranma ve aşınmayı azalt ve araçlarının ne tür bir mücadeleye hazır olduğundan emin olmak için parçalarını yükselt.
* REKABETÇİ OL – Dünya çapında liderlik tabloları ve etkinliklerle Günlük, Haftalık ve Aylık Mücadelelerde tüm DiRT Topluluğuyla yarış.

Tags: CodeMasters, Dirt Rally 2.0, PC, PlayStation 4, XBox One, Yarış Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts