Diablo 3'ün yeni platformu belli oldu!

Diablo 3’ün yeni platformu belli oldu!

Aralık 4, 2019 0

Blizzard‘ın en büyük markalarından bir tanesi olan Diablo, üçüncü oyunuyla hala milyonlarca oyuncuya hitap ediyor. PC tarihinin en hızlı satan oyunlarından bir tanesi olan Diablo 3, verilen yeni bilgiye göre Nintendo Switch’e gelecek. Böylelikle oyun PlayStation ve Xbox platformlarından sonra Nintendo Switch’e de gelecek. Geride bıraktığımız günlerde Blizzard yetkilileri tarafından belirtilen “Birden fazla Diablo projesi üzerinde çalışıyoruz” cümlesinde belirtilen ilk Diablo projesinin ne olduğu böylelikle belli oldu.

Diablo 3, Switch’e geliyor

Şahsen bir Diablo hayranı olarak Diablo 3‘ü, Switch’te görmek için sabırsızlanıyorum. Her ne kadar oyun klavye/mouse veya kontrolcüyle akıcı bir şekilde oynansa da, Diablo gibi bir oyunu Nintendo Switch‘te oynamak daha güzel olacaktır.

Oyunun Switch sürümünün diğer konsollarla çapraz platform olup olmayacağı şimdilik belli değil. Ancak muhtemelen Sony’nin olaya soğuk bakmasından dolayı Nintendo Switch oyuncuları, kendi aralarında oynamaya devam edecektir. Son olarak diğer Diablo projelerinin ise ne olduğunu merak ediyoruz. Blizzard, bu projeleri BlizzCon’da mutlaka açığa çıkartacaktır. Umarız Diablo 2 Remastered ya da Diablo 4, BlizzCon’da duyurulur.

Tags: Blizzard, Diablo 3, Hack'n Slash, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts