Diablo 3'te Inferno modu nasıl olacak?

Diablo 3’te Inferno modu nasıl olacak?

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Diablo 3’te Inferno modu nasıl olacak?

Gelmiş geçmiş en sıkı zorluk seviyesiyle tanışın Diablo 3'te Inferno modu nasıl olacak? Diablo 3’ü oynarken yeterince zorlanmayacağını düşünen arkadaşlar varsa oldukça yanılıyorlar. Zira Activision Blizzard oyuna eklediği Inferno modu ile, oyun tarihinin gördüğü en can sıkıcı zorluk seviyelerinden birini bizlere yaşatmaya hazırlanıyor. Tabii bu modun kendine has artıları da olmayacak değil herhalde. Peki ne gibi artılar olacak?

Süper hızlı, süper güçlü NPC’lere karşı verdiğimiz savaş sonucunda düşen eşyalar da Inferno moduna uygun olacak. Mesela aşağıda galeride görebileceğiniz Inferno Ornate Armor bunlardan biri. Yüksek seviye zırhlardan olan bu zırh, adından da anlaşılabileceği gibi yalnızca Inferno modunda düşürülebilecek.

Eğer nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, aşağıdaki galerimize göz atın ve Inferno modu süslü zırhıyla tanışın. 60. seviye Demon Hunter ve Wizard üzerinde oldukça şık görünüyor değil mi?

1 Diablo 3'te Inferno modu nasıl olacak? 2 Diablo 3'te Inferno modu nasıl olacak? 3 Diablo 3'te Inferno modu nasıl olacak? 4 Diablo 3'te Inferno modu nasıl olacak? 5 Diablo 3'te Inferno modu nasıl olacak? #diablo 3 #pc #hack n slash #role playing game #blizzard #blizzard Yorumlar 32 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:40 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Blizzard, Diablo 3, galeri_90, hack n slash, PC, Role Playing Game Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts