Blizzard'ın Gamescom toplantısından notlar

Blizzard’ın Gamescom toplantısından notlar

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Blizzard’ın Gamescom toplantısından notlar

StarCraft 2, Diablo 3 ve World of WarCraft’tan yeni haberler. Blizzard'ın Gamescom toplantısından notlar Blizzard’ın basın konferansından Diablo 3, StarCraft 2 ve World of WarCraft hakkında önemli bilgiler edindik.

Bunlardan en önemlisi hiç kuşkusuz Diablo 3’ün çıkış tarihi nedir sorusu ve tabi yine vermedikleri cevaptı. (Jay Wilson’a gidip “Come on be hacı” diye darlamama rağmen söylemedi ya ona yanarım.) Ama oyunun bırakın oyun içi görüntülerini, ana menüsünü bile karşımızda görünce tüyler diken diken oldu.

World of WarCraft konusunda da odada soğuk etkisi yaratan soru, “Mists of Pandaren genişleme paketi mi?” sorusuydu. Masada top bir o geliştiriciye bir bu geliştiriciye giderken Tom Chilton, bir genişleme paketi üzerinde çalıştıklarını ama bunun hakkında bir şey söyleyemeyeceklerini dile getirdi ve WarCraft’la ilgili bir çok ürünün olduğunu ve Mists of Pandaren’in illa oyun veya genişleme paketi olması gerekmediğini ekledi.

WoW’la gelen bir diğer yenilik olan Raid Finder da konferansta tanıtıldı. Tıpkı Dungeon Finder ama onun raid’ler için optimize edilmişini düşünün. Sırf raidler için değil, raidlerde tanışan oyuncuların guild kurması konusunda bile yardımcı olabilir bu özellik kesinlikle. Ayrıca üzerinizdeki itemların görünüşünü artık değiştirebileceğiz. Bu konuda en önemli soru bu durumun PvP’de yanıltıcı olup olmayacağıydı. Tom Chilten, yapılan testlerde böyle bir geribildirimin olmadığını ve endişe edecek bir durum olmadığını dile getirdi. 1 Blizzard'ın Gamescom toplantısından notlar #blizzard #tom chilton #frank pierce #world of warcraft #diablo 3 #starcraft 2 Yorumlar 11 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:40 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Blizzard, Diablo 3, frank pierce, galeri_0, starcraft 2, tom chilton, World of Warcraft Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts