Destiny 2'nin sunucuları düzeltildi

Destiny 2’nin sunucuları düzeltildi

Aralık 3, 2019 0

Geride bıraktığımız günlerde Steam‘e gelmesiyle birlikte daha fazla oyuncu çekmeyi başaran Destiny 2 kanadında günlerdir sıkıntılar yaşanıyordu. İlk olarak oyuna Steam’den girmeye çalışan oyuncuların, arkadaş listelerinde fazla oyuncu bulunduğu için oyuna girememesi ve sonrasında sunucuların çökmesi, oyuncuları oldukça kızdırdı. Şimdi ise Bungie kanadından resmi açıklama geldi. Destiny 1 ve Destiny 2 sunucularının düzeltiğini açıklayan geliştiriciler, sorunların üzerinde sıkı sıkıya çalıştıklarını açıkladılar. Shadowkeep genişleme paketi sayesinde eski oyuncularını geri döndüren Bungie, Steam tarafından aldığı geri dönüşlerden de oldukça memnun.

Destiny 2’nin sunucuları düzeltildi

Yaklaşık 220 bin aktif oyuncunun Steam üzerinden oyunu oynaması, geliştiricileri ilerleyen dönemlerde PC tarafı için iyice Steam’e yönlendirebilir. Konsol tarafında da oldukça fazla oyuncunun Destiny serisini oynaması, bir sonraki jenerasyonda Bungie’nin yine Destiny üzerine odaklanmasına imkan tanıyacaktır. MMO tarzındaki dinamikleri ve Halo temelli oynanış mekanikleriyle bu jenearsyona damgasını vuran Destiny, şu anda Call of Duty‘den sonra en çok tercih edilen FPS oyunları arasında gösteriliyor. Peki siz Destiny serisinin bugün geldiği noktadan memnun musunuz?

Tags: Activision, Bungie Studios, Destiny 2, First Person Shooter, MMORPG, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts