Dave Bautista, Gears of War 5'te oynanabilir olacak

Dave Bautista, Gears of War 5’te oynanabilir olacak

Aralık 3, 2019 0

Çıkış tarihi için artık günleri bırakıp saatleri saymaya başladığımız Gears 5 için yeni video ve haberler gelmeye devam ediyor. Yapılan açıklamaya göre WWE kariyerinden sonra sinema kariyerinde de başarılı işlere imza atan Dave Bautista‘nın Gears 5’te oynanabilir olacağı duyuruldu.

Dave Bautista, Gears of War 5’te oynanabilir olacak

Duyuru hem Gears of War sosyal medya hesaplarından hem de Dave Bautista tarafından bizzat yapıldı. Dave Bautista “Zamanı gelmişti” diyerek başladığı açıklamasında 15 Eylül itibari ile oyunda yer alacağını duyurdu. Yani çıkışından sadece 1 hafta sonra yapılacak güncelleme ile oyunda Dave Bautista‘yı kontrol edebileceğiz. Bu güncellemenin Xbox ve WWE arasındaki Clash of Champions etkinliği kapsamında ele alındığı da belirtildi. Muhtemelen daha önce oyunun hayranları tarafından yapılan istek ve kampanyaların da etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Blade Runner 2049 gibi başarılı filmlerin yanı sıra tabi ki Marvel evreninde canlandırdığı Drax karakteriyle de hayran kitlesini arttıran dave Bautista için yayınlanan özel Gears 5 videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.