Darksiders 3 için yeni fragman ve ekran görüntüleri yayımlandı

Darksiders 3 için yeni fragman ve ekran görüntüleri yayımlandı

Aralık 4, 2019 0

Galeri / Oyun

Darksiders 3 için yayımlanan yeni fragman Fury’nin atını bize tanıtıyor. Darksiders‘ın ilk oyununda War’un atı Ruin’i, Darksiders 2‘de ise Death in atı Despair’ı görmüştük. Üçüncü oyunda ise Siyah At Rampage, Fury’nin yol arkadaşı olacak. Yayımlanan fragman birçok filmde ve dizide duymuş olabileceğiniz America grubunun şarkısı Horse With no Name ile yapılmış. Basit ama etkileyici bir fragman olduğunu söyleyebiliriz.

Darksiders 3 için yeni ekran görüntüleri de yayımlandı. Yayımlanan ekran görüntülerinden birkaçında Fury’yi Charred Council’in önünde görüyoruz. Hatta bir tanesinde kardeşi War yanında zincirlenmiş olarak duruyor. Resimlerden birinde, Ruh Koleksiyoncusu Vulgrim’i görüyoruz, üçüncü oyunda da bizlerle birlikte olacak. Resimlerden birinde ise gördüğümüz karakter Ulthane, nam-ı diğer Black Hammer. İlk oyunu oynayanlar kendisinin hikayede önemli bir rolü olduğunu hatırlayacaktır. Bakalım son oyunda kendisini nasıl bir rolde göreceğiz? Bu soruların cevaplarını bulmak için 27 Kasım 2018 tarihine kadar beklemek olacak. 

2 Darksiders 3 için yeni fragman ve ekran görüntüleri yayımlandı 4 Darksiders 3 için yeni fragman ve ekran görüntüleri yayımlandı 6 Darksiders 3 için yeni fragman ve ekran görüntüleri yayımlandı Yorumlar MK Okuru MK Okuru 23.11.2018 18:20 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Aksiyon, Darksiders 3, Gunfire Games, Hack'n Slash, PC, PlayStation 4, THQ, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts